SRIBNA KRAINA

 «Only diamond». Діаманти в сріблі? Такі прикраси існують? Звичайно, це тренд який набирає популярність. Білий метал ідеально підкреслює красу і чистоту справжнього діаманта.

«Minimal». Нічого зайвого, ніяких каменів і химерного дизайну, тільки ти, твоя прикраса і той меседж, який ти хочеш донести світу цією прикрасою.

«Alphabet». Сила імені в одній літері, особистий код, сильний оберіг, персональна прикраса тільки для тебе.

«SRIBNA KRAINA» - це стильні срібні прикраси, які створять твій неповторний образ та стануть подарунком, на який чекають!

Міксуй, дивуй!

Shop UA made 3 поверх

Дивовижні хенд мейд речі в Києві від українських дизайнерів

Shop Eden Diam 1 поверх

Eden Diam - ювелірна компанія-виробник, яка створює діамантові прикраси в Києві з 2009 року. 

Shop BAGSTON 3 поверх

Підбираєте безпрограшний подарунок? Збираєтеся у відпустку або відрядження? Тоді приходьте в магазин "Багстон" в ТРЦ Gulliver! Тут вас чекає дійсно великий асортимент аксесуарів для подорожей. Валізи, сумки, рюкзаки — все, що може знадобитися в дослідженні світу і повсякденному житті. У BAGSTON представлена оригінальна продукція відомих світових виробників, серед яких National Geographic, Deuter, CAT і багато інших. Асортимент постійно поповнюється трендовими моделями, з якими ви будете виглядати стильно і яскраво. Консультанти бутіка завжди готові розповісти про продукцію в наявності, допомогти порівняти товари і зробити оптимальний вибір!

Shop MY I by Luxoptica 3 поверх

 

MY I by Luxoptica — студія сонцезахисних окулярів з власним «Я».

 

Більше