Срібна країна

Тебе прикрашає Sribna Kraina! Всі прикраси SK створені на замовлення і дизайну Sribna Kraina кращими українськими і зарубіжними ювелірними виробниками. Доповни свій Look срібними прикрасами з діамантами, напівдорогоцінним камінням, фіанітами. Ювелірні прикраси SK для тих, хто кожен день створює свій образ. Sribna Kraina — і ти на стилі!

Shop Vip store 2 поверх 2 поверх

Vip store - магазин аксесуарів для мобільних телефонів

Shop MUM'S MANIA 4 поверх

MUM'S MANIA – одне рішення усіх питань сучасної мами і потреб дитини з моменту її народження. Оригінальні товари провідних світових брендів, які відповідають вимогам найтурботливіших батьків по всьому світу.

Shop Lucky Look 2 поверх

LuckyLOOK - це перший український бренд головних уборів і сонцезахисних окулярів, який спеціалізується на їх професійному підборі.

Shop Гло Студіо 1 поверх

glo™ studio – магазин принципово нового та технологічного підходу до нагрівання тютюну. Дизайн нового магазину glo™ studio —  це втілення принципів glo™: стиль, технології та комфорт. В магазині  представлено пристрої для нагрівання тютюну glo™, широкий вибір спеціальних стіків для нагрівання та найкращий сервіс, щоб допомогти відвідувачам ознайомитися з новою технологією.

Більше