Choupette (Шупет)

Choupette - це бренд святкового та повсякденного одягу, а також взуття для дітей від 0 до 14 років. У колекціях представлені комплекти і конверти на виписку з пологового будинку, речі для Таїнства Хрещення, постільна білизна, шкільна форма, куртки і т.д. Батьки вибирають «Choupette» через цілого ряду переваг:

  1. Стиль. Моделі відрізняються вишуканим дизайном, повністю відповідають сучасним модним тенденціям. Нові речі поповнюють лінійку кожен сезон.

  2. Якість. Дитячий одяг Choupette виготовляється з використанням натуральних, гіпоалергенних матеріалів і повністю безпечних для організму, що росте фарбувальних складів. Крій ретельно опрацьований і не буде сковувати рухи і створювати дискомфорт.

  3. Доступність. Цінова категорія дозволяє кожному з батьків купувати моделі з колекцій і одягати своїх непосид в ексклюзивні, фірмові речі.

Кожен малюк, незалежно від віку і статі, відчує себе комфортно, а одяг не втратить свій первісний зовнішній вигляд навіть при частому носінні і регулярної пранні. Магазин Choupette в Києві можна відвідати у торговельному центрі Gulliver, де представлений широкий асортимент одягу за вигідними цінами.

 

Shop iDO 4 поверх

iDO — це велика європейська рітейл мережа високоякісного дитячого та підліткового одягу, взуття та аксесуарів. Магазин iDO пропонує лінійки комфортного та гіпоалергенного одягу та комплектів для малюків від 0 до 3 років, стильну та комфортну одежу для дошкільнят і трендові позиції для підлітків до 14 років. 

Дитячий одяг iDO — це широкий вибір взуття і одягу для повсякденного життя, а також вбрання для урочистих свят. В iDO одяг для дітей виготовляється ​​з надійних, якісних матеріалів, а дизайни не поступаються своїм високим стилем жодним дорослим модним колекціям. У магазин iDO в Києві можна щодня завітати у ТРЦ «Гулівер».

Shop Rozum 4 поверх

Магазин розвивальних ігор. 

Shop Hatley 4 поверх

Hatley - бренд дитячого одягу, який протягом багатьох років створює «одяг від природи»

Shop AKVAREL 4 поверх

Мережа спеціалізованих канцелярських магазинів. Роби життя яскравіше разом з нами!

Більше