LOVE YOU

LOVE YOU - український бренд ювелірних подарунків.

Скажи Love You!

Лише два слова для найважливіших почуттів у житті

і маленька блакитна коробочка, для вчинків, коли просто слів замало.

Надихаємо говорити Love You!

Пристрасно і ніжно, по-дружньому та щиро

З повагою і вдячністю

Про себе та в голос

Узимку та літом

Словами та подарунками

Ювелірний бренд подарунків Love You

 

Подарункові ювелірні сети

У світі LOVE YOU існує своя особлива навігація – подарункові сети, що допоможуть легко зробити влучний вибір. Персоналізовані прикраси Create, ідеї для найважливіших зізнань Say Love You, особливі символи, що підкреслюють твою індивідуальність Love Signs, прикраси для найліпших друзів Love_Friends, подарунки для дітей Love_Baby та сезонні сети для несподіваних “люблю”. 


Пакування

Пакування – це особливий момент у світі LOVE YOU.

Аби сам процес дарування наповнював душу передчуттям дива, наші консультанти з подарунків турботливо запакують обрану прикрасу у коробочку фірмового блакитного кольору, перев’яжуть її ніжними рифленими стрічками, а подарунковий пакет встелять хрумким папером, збризнутим фірмовим парфумом Amore, що нагадує солодкі мрії. Не забудь підписати листівку та зробити свій подарунок ще більш особливим. Назва бренду вже все сказала за тебе, тобі залишилось лише додати ім'я.

Консультанти з подарунків

Світ LOVE YOU повний добрих помічників, які допоможуть зробити твоє зізнання незабутнім. Вони точно знають, яка прикраса відповідає тому чи іншому приводу, підкажуть влучні святкові дати, розтлумачать таємні символи та допоможуть створити ідеальний подарунок для коханих та рідних . Вони розділять з тобою найтрепетніші моменти й підтримають у важливому рішенні відкрити своє серце.

 

Скажи LOVE YOU!

Лише два слова для найважливіших почуттів у житті і маленька блакитна коробочка, коли слів замало.

Shop LOVE YOU 1 поверх

Скажи Love You!

 
Shop Bershka 2 поверх

Магазин BERSHKA — це найкраще місце, куди можна прийти за модними луками, якщо ви молоді, енергійні та відкриті до всього нового та яскравого. Мережева торгова марка кожного сезону радує своїх прихильників оригінальними колекціями. Одяг Bershka — універсальний та підійде на кожен день. Тут також можна знайти свіжі й небанальні ідеї для образів на вечірку. Головне — не забудьте про аксесуари та взуття! В магазині торгової марки ви знайдете всі необхідні елементи, щоб скласти найкращі експресивні образи. Не пропустіть сезонні новинки!

Shop Елізабет Прикраси 1 поверх

На полицях магазину Elizabeth Jewelry присутня як класика — це вироби та колекції поза часом, які актуальні завжди, а також капсульні VIP колекції відповідні до світових тенденцій з додаванням української автентичності.

Shop BRAND ROOM 3 поверх

Концептуальний мультибрендовий магазин шоу-рум жіночого одягу та аксесуарів українських брендів. 

Більше