Карта

Книги та товари для творчості

Незважаючи на те, що сучасні технології пропонують якнайширші інформаційні ресурси, книги не перестають з роками бути актуальними. Починаючи з самого дитинства і до глибокої старості супроводжують вони кожну людину. Книги вчать і надихають, розповідають про історію і фантастичні світи, прикрашають оселі і служать предметами колекції. Саме книги завжди залишаються бажаними подарунками для освічених сучасних людей.

У ТРЦ «GULLIVER» розташувалися відразу кілька книжкових магазинів, що пропонують книги та друкарську продукцію на всі випадки життя. Пориньте у світ книг, неспішно їх перегортаючи, милуючись палітурками і вдихаючи їх неповторний запах свіжевідпечатаної друкарні.

Світ книгарень в центрі Києва

Асортимент книг, пропонований спеціалізованими магазинами просто приголомшливий і відвідувачі можуть надовго затриматися біля стильно оформлених вітрин. Книги на кожен день, подарункові екземпляри, барвиста література для розвитку дітей і строгі філософські трактати - кожен неодмінно знайде книгу собі до душі.

Найвідоміша мережа книжкових магазинів «Буква» відкрила в нашому ТРЦ окремий павільйон. До уваги відвідувачів величезний каталог книг різних жанрів і авторів, від дитячих казок до наукової літератури, від філософії до новинок популярної белетристики. Більше 5000 вірних паперових помічників очікують своїх покупців на вітринах книгарні «Буква». Потіште себе читанням улюбленої книжки.

Підбором літератури, запропонованої книгарнею «VALLIZA» займаються професійні експерти. Тут можна знайти на вибір, як класичні великі твори, так і творчість сучасних відомих і початківців авторів. Культура і поезія, детективи і фантастика, кулінарія та наука - знайдіть улюблений жанр серед чудового асортименту книгарні «VALLIZA», щоб провести дозвілля з улюбленою книгою.

Книжковий магазин «Bookling» зробив акцент на літературі для навчання іноземних мов. Спеціалізовані підручники і посібники німецькою, англійською, французькою, італійською та іншими мовами допоможуть в навчанні і зроблять цей процес захоплюючим і ефективним. Також можна придбати світові бестселери мовами оригіналів. Для дітей пропонується цілий відділ барвисто оформлених і цікавих дитячих казок і літератури на іноземній мові.

На численних торгових острівцях центру можна вибрати оригінальні листівки, вітальні аксесуари і авторські принти. Вони підійдуть для будь-якого святкового приводу і подарунка. Зробіть приємне своїм близьким, написавши кілька теплих слів і найкращого побажання. А книга з підписаною листівкою до теперішнього часу залишається класикою інтелігентного подарунка.

Любов до читання закладається з дитинства, розвивається в зрілому віці і радує в старості. Кожна прочитана книга - це окремо прожите життя. Вечір, проведений з улюбленою книгою, дає відчуття повноти життя і дарує незабутні враження причетності до великої. Побалуйте себе і своїх близьких таким стильним і важливим подарунком як книга.

У самому серці столиці - улюблений ТРЦ

Всім властиво знаходити улюблене місце відпочинку і покупок. Торгово-розважальний центр «GULLIVER» став таким для киян і гостей столиці. Серед найголовніших переваг ТРЦ стали зручне розташування в центрі Києва, величезна площа магазинів, бутіків, павільйонів, кафе, ресторанів, зон відпочинку, незмінно комфортна, затишна і жива атмосфера кожного дня, проведеного в «GULLIVER»!