MAX&Co.

Вперше про Max&Co заговорили в 1986 році. Саме тоді успішний і новаторський бренд відокремився від Max Mara. Він став уособленням унікального міксу з речей в різних стилях. Max&Co дозволяє змінюватися і привертати увагу. Поглянувши на актуальну колекцію, ви з легкістю створите діловий образ, відповідний офісному дрес-коду, підберете сукню для прогулянок і екстравагантні речі для вечірок. В такому одязі ви виглядатимете стильно за будь-яких обставин.

Більше про бренд розкажуть такі факти:

- фірмові речі створюються з якісних матеріалів, згідно з традиціями та високими стандартами;

- різноманітність - колекції привертають свіжим поглядом на моду, що дозволяє складати яскраві образи на всі випадки життя;

- одяг і аксесуари - це робить підбір наряду максимально простим.

Shop Giulia 0 поверх

Український бренд Giulia славиться в першу чергу високоякісними панчохово-шкарпетними виробами. Також у фірмових бутиках представлений великий вибір жіночої білизни, купальників та одягу для дому. Виробник завоював популярність в соновному завдяки бездоганній якісті та доступній ціні. Для пошиву використовуються тільки зручні довговічні тканини, м'яке кружево, надійна фурнітура. У бутику Giulia в Києві ви пірнете в атмосферу комфорту: кожна річ має ідеальну посадку. Основа філософії марок - бажання створити унікальний стиль з урахуванням потреб та характеру українських жінок. Продукція магазинів Giulia демонструє витончений баланс, що особливо підходить для відтінків, фактур та акцентних елементів. 

Shop STRADIVARIUS (тимчасово зачинено) 2 поверх

STRADIVARIUS - іспанський бренд молодіжного одягу

Shop Betty Barclay 2 поверх

Betty Barclay – вишуканий німецький бренд жіночого одягу

Більше