Карта

Супермаркет

Найголовніша людська цінність - час! Саме завданням заощадити час відвідувачів і прагненням надати максимум послуг, товарів і розваг керувався ТРЦ «GULLIVER», організовуючи свою діяльність. Тепер, в самому серці столиці, можна одночасно зробити всілякі покупки, придбати продукти харчування та товари для дому, відпочити, смачно і різноманітно поїсти, а також отримати море яскравих і приємних вражень.

Спільне партнерство ТРЦ «GULLIVER» з однією з найкращих українських торгових мереж «Сільпо» вилилося в розміщення гігантського супермаркету на нульовому поверсі торгового центру.

Лідер серед супермаркетів в центрі Києва

2700 квадратних метрів магазину «Сільпо» гостинно відчинили свої двері для відвідувачів нашого ТРЦ. Не дарма саме ця торгова марка представлена ​​в кращому торговому центрі Києва. «Сільпо» вигідно відрізняється від інших продуктових магазинів наступними перевагами:

  • Низькі ціни. Пропонуючи одні з найдемократичніших цін і низьку вартість продуктів, супермаркет постійно проводить різноманітні акції та дисконтні заходи, які серйозно економлять бюджет покупців.

  • Величезний асортимент. Тисячі найменувань товарів першої необхідності, продуктів харчування, побутової техніки, посуду і безлічі інших товарних груп дозволяють задовольнити будь-які запити клієнтів.

  • Якість. Крім незмінно невисоких цін магазин продуктів і товарів народного споживання «Сільпо» відрізняють високі стандарти до якості пропонованої продукції. Крім великого числа представлених компаній і брендів, супермаркет реалізує продукцію під власною торговою маркою.

  • Різноманітність і вибір. Поряд з класичними продуктовими та товарними найменуваннями, магазин пропонує різноманітний фудкорт, включаючи страви китайської, німецької, американської, японської та вітчизняної кухні. Навіть найвишуканіші делікатеси можна знайти на полицях супермаркету «Cільпо» в ТРЦ «GULLIVER».

  • Якісне обслуговування. Численні каси, зручне розміщення вітрин і поділ по групах товарів, контрольні ваги, красиві вітрини, інформаційні дошки, приємна музика і періодичні аудіооб'яви - все зроблено для якісного обслуговування відвідувачів магазину. Цілодобовий контроль трафіку відвідуваності дозволяє уникнути утворення черг і економити час клієнтів.

  • Доступність. Розташований в самому центрі міста супермаркет «Сільпо» в ТРЦ «GULLIVER» легко доступний відвідувачам, що користуються громадським транспортом, а велика парковка і підземний паркінг дозволяє зручно дістатися в магазин на особистому автотранспорті.

Поєднати шопінг і відпочинок? Дуже просто!

Мало хто з відвідувачів знає скільки поверхів і рівнів в ТРЦ "- цілих тринадцять.

Величезна площа і безпрецедентне різноманітність магазинів, розташування в самому центрі Києва, високі стандарти якості послуг, що надаються і товарів, які реалізуються, зручна транспортна розв'язка і доступність усіма видами транспорту, зробили центр найвідвідуванішим торгово-розважальним закладом столиці. Ми пишаємося досягнутими успіхами і не зупиняємося на досягнутому, адже зупинитися - значить втратити довіру і прихильність клієнтів. Кожен день для колективу «GULLIVER» - це виклик і кропітка праця, щоб зробити центр ще більш зручним, цікавим, корисним, вигідним і затишним для відвідувачів. У ТРЦ завжди відбувається море яскравих і незабутніх подій, і ми запрошуємо всіх жителів і гостей столиці взяти участь в щоденному незабутньому пригоді під назвою «торгово-розважальний центр« GULLIVER »!