Under Armour

Under Armour — американський бренд, який був створений відомим футболістом Кевіном Планком в 1996 році. Компанія починалася як невелике "гаражне" виробництво, відкрите на особисті гроші спортсмена. Сьогодні магазини "Андер Армор" працюють по всьому світу, а сам бренд здобув славу виробника виключно якісних, високотехнологічних речей. Підприємство забезпечує екіпіровкою професійних атлетів світового класу, зокрема, поставляє форму американським командам.

В асортименті фірмових бутиків — одяг, білизна, взуття для занять фітнесом і командними видами спорту, активного відпочинку на природі. Магазини "Андер Армор" в Києві пропонують сезонні колекції для всієї родини.

Shop Polo Ralph Lauren 1 поверх

Культовий автентичний одяг американського бренду Polo Ralph Lauren – дорогий, але водночас лаконічний, модний, але незалежний від швидкоплинності моди. Сорочка-поло з логотипом гравця в поло, вінтажний денім, речі з американською символікою, светр з ведмедиком, блейзер темно-синього кольору є найбільш знаковими елементами бренду. Вони представлені в магазині Polo Ralph Lauren у широкому асортименті як у чоловічих, так і в жіночих колекціях. Дизайн магазину оновлює саму суть бренду Polo Ralph Lauren з американським акцентом у кожній деталі. Різноманітність кольорів і текстур створює теплу і гостинну атмосферу заміського будинку на Східному узбережжі.

Shop All Stars 3 поверх

В магазинах ALL STARS представлений широкий асортимент взуття, одягу та аксесуарів спортивного стилю.

Shop STRADIVARIUS 2 поверх

STRADIVARIUS - іспанський бренд молодіжного одягу

Shop Mavi step 0 поверх

Mavi step - косметика для взуття та ортопедичні устілки

Більше