Under Armour

Under Armour — американський бренд, який був створений відомим футболістом Кевіном Планком в 1996 році. Компанія починалася як невелике "гаражне" виробництво, відкрите на особисті гроші спортсмена. Сьогодні магазини "Андер Армор" працюють по всьому світу, а сам бренд здобув славу виробника виключно якісних, високотехнологічних речей. Підприємство забезпечує екіпіровкою професійних атлетів світового класу, зокрема, поставляє форму американським командам.

В асортименті фірмових бутиків — одяг, білизна, взуття для занять фітнесом і командними видами спорту, активного відпочинку на природі. Магазини "Андер Армор" в Києві пропонують сезонні колекції для всієї родини.

Shop All Stars 3 поверх

В магазинах ALL STARS представлений широкий асортимент взуття, одягу та аксесуарів спортивного стилю.

Shop Massimo Dutti 1 поверх

Massimo Dutti - це універсальний одяг, призначений для сучасних чоловіків і жінок, які насолоджуються постійно мінливій міським життям.

Shop Bershka 2 поверх

Магазин BERSHKA — це найкраще місце, куди можна прийти за модними луками, якщо ви молоді, енергійні та відкриті до всього нового та яскравого. Мережева торгова марка кожного сезону радує своїх прихильників оригінальними колекціями. Одяг Bershka — універсальний та підійде на кожен день. Тут також можна знайти свіжі й небанальні ідеї для образів на вечірку. Головне — не забудьте про аксесуари та взуття! В магазині торгової марки ви знайдете всі необхідні елементи, щоб скласти найкращі експресивні образи. Не пропустіть сезонні новинки!

Shop Uterque 1 поверх

Uterque - бренд модного одягу з Іспанії. Магазин Uterque зацікавить тих, хто впевнений, що аксесуари - це найголовніший акцент в образі, на якому не варто економити.

Більше