Intimissimi

Intimissimi - італійський бренд, лідер на ринку нижньої білизни в Європі, був створений в 1996 році.

Колекції Intimissimi створюють природний образ, максимально сприйнятливий до сучасних потреб. Ідеї стилістів і дизайнерів, використання передових матеріалів відповідають модним тенденціям та смакам клієнта. Кожна колекція має унікальний дизайн і виконана з передових матеріалів у найактуальніших кольорах сезону.

Жіноча колекція - чуттєва, вишукана і натхненна італійським стилем - пропонує широкий спектр трусиків, бюстгальтерів, корсетів і нижньої білизни з шовку, бавовни та мережива. Вільний стиль чоловічої колекції з еластичної бавовни забезпечує максимальний комфорт на кожен день.

Intimissimi Uomo - наймолодший бренд в компанії Calzedonia Group. Колекції торгової марки створена для сучасних чоловіків, які в божевільному ритмі мегаполісу залишаються вірні своєму стилю життя і не забувають про власні захоплення та вподобання.

Це абсолютно особливий світ для представників сильної половини, простір, що відповідає їхнім потребам і дозволяє відчувати себе, як вдома.

В Intimissimi Uomo представлений широкий вибір одягу виключно для чоловіків: нижня білизна, моделі для сну і пляжу, шкарпетки і багато іншого.