BROCARD

BROCARD — це мережа оригінальної beauty-продукції категорії люкс. У компанії більш як 95 торгових точок. Магазин BROCARD в ТРЦ Gulliver представляє більше 300 брендів преміального сегменту. Тут ви знайдете парфумерію та косметику від таких світових лідерів, як Versace, Yves Saint Laurent, Dior, Chanel, Clinique, Dolce & Gabbana, Hermès, Lacoste, Givenchy, Gucci, Clarins та багатьох інших. Все необхідне для догляду та макіяжу — чекає на вас!

Мережа працює безпосередньо з брендами та їх представництвами, тому косметика та парфумерія «Брокард» оригінальна та якісна, що підтверджується сертифікатами. Крім продукції бьюті-індустрії, в магазині також представлені нішеві аромати для дому, які високо оцінять любителі оригінального та нестандартного.

Shop Inglot 1 поверх

Inglot — мережа фірмових центрів з навчання мистецтву макіяжу. Для нових і постійних клієнтів бренду проводяться захоплюючі заходи: тренінги, семінари, майстер-класи. Під час таких занять експерт з макіяжу Слава Чайка вчить користуватися професійною косметикою Inglot, наприклад, накладати різноманітні засоби, підбирати мейк-ап за типом зовнішності і віком. Освітні центри цього бренду залишаються найпопулярнішими курсами візажу, допомагаючи жінкам залишатися чарівними. Магазини косметики Інглот в Києві пропонують постійним клієнтам спеціальні знижки і бонуси, сезонні розпродажі, дозволяючи оцінити переваги професійних засобів.

Shop Kilian 1 поверх

Це унікальний розкішний простір, наповнений витонченими продуктами люксового парфумерного будинку.

Shop Sisters Aroma 1 поверх

Магазин нішевої парфумерії з 2018 року. 

Shop The Elixir 1 поверх

Парфумерна лабораторія

 

Більше