Sisters Aroma

Sister's Aroma — український бренд нішевої парфумерії, заснований у 2018 році двома сестрами.

Дівчата стали першими, хто популяризував поняття аромадифузору — аромату для будинку. Раніше подібний елемент декору асоціювався з чимось дорогим і недоступним, але засновниці компанії запропонували споживачеві демократичну ціну за високу якість, якій не було рівних.

Незабаром, після успіху аромадифузорів, сестри зайнялися розробкою колекції нішевих парфумів. Максимальна концентрація олії, якість європейського зразка та колекція з 42 ароматів принесла компанії ще більше популярності. Sister's Aroma став першим брендом, який перевернув уявлення про нішу і зробив її доступною завдяки лояльній ціні.

Сьогодні Sister's Aroma — це понад 30 інтер'єрних ароматів, велика колекція нішевих парфумів, антисептики з нішевою композицією та духи для машини.

Shop Inglot 1 поверх

Inglot — мережа фірмових центрів з навчання мистецтву макіяжу. Для нових і постійних клієнтів бренду проводяться захоплюючі заходи: тренінги, семінари, майстер-класи. Під час таких занять експерт з макіяжу Слава Чайка вчить користуватися професійною косметикою Inglot, наприклад, накладати різноманітні засоби, підбирати мейк-ап за типом зовнішності і віком. Освітні центри цього бренду залишаються найпопулярнішими курсами візажу, допомагаючи жінкам залишатися чарівними. Магазини косметики Інглот в Києві пропонують постійним клієнтам спеціальні знижки і бонуси, сезонні розпродажі, дозволяючи оцінити переваги професійних засобів.

Shop Curaprox 0 поверх

Curaprox - магазин шведської косметики й аксесуарів по догляду за зубами та порожниною рота

Shop VERA BEAUTY 1 поверх

VERA BEAUTY - декоративна косметика, в якій ідеальні текстури та нюдові відтінки просто створені, щоб підкреслити природну красу. 

Shop Dental Shop 0 поверх

Спеціалізований магазин, по торгівлі косметологічною продукцією та іншими аксесуарами по догляду за ротовою порожниною для дорослих та дітей.

Більше