HOUSE

HOUSE - магазин молодіжного одягу і взуття. HOUSE - це трендові речі, які підкреслюють стиль, смак, молодість, бажання бути вільним і незалежним. Одяг та аксесуари, представлені в колекції магазину, створюють тренд, нову гілку стилю, дозволяє виділятися з натовпу і бути особливим. Яскраві футболки з принтами, стильні рвані джинси та бойфренди, унікальні сліпони й кеди - кожен виріб є законодавцем молодіжної моди. Основна перевага для клієнтів -дуже демократичні ціни. Колекції одягу оновлюються раз в сезон, що дозволяє формувати свій ні з чим незрівнянний образ.

Shop Under Armour 3 поверх

Бренд Under Armour заснований в 1996 році американським футболістом Кевіном Планком. І хоча сьогодні він заслужено є одним з найбільш технологічних в світі, свій шлях до успіху компанія почала з невеликого приватного капіталу Кевіна і гаражного формату пошиття виробів. Андер Армор офіційно надає екіпіровку американським спортивним командам і є фаворитом у професійних атлетів різних категорій спорту. В асортименті марки взуття, білизна, аксесуари та одяг для ефективних тренувань.

Shop Lotto 3 поверх

Компанія Lotto - це всесвітньо відомий італійський виробник спортивного взуття, одягу, аксесуарів і інвентарю, який почав свій шлях у 1973 році.

Shop Bugatti 3 поверх

Бугатті - це не тільки назва знаменитого бренду одягу, взуття та аксесуарів, а й синонім стилю і високого статусу в сучасному світі. Пропонуючи завжди тільки кращу продукцію, Bugatti підкорив серця мільйонів шанувальників на різних континентах. Всі колекції Бугатті витримані в істинному європейському дусі та впізнавані серед інших модних брендів завдяки незаперечній фірмовій якості і вишуканому елегантному стилю.

Shop GD Cashmere 2 поверх

GD CASHMERE — виробник трикотажного (в'язаного) одягу з кашеміру, мериносової вовни, шовку, бавовни. Створюємо для вас унікальні, зручні, затишні, гарні вироби з елітної італійської пряжі. Даруємо вам комфорт на кожен день.

Більше