HOUSE

House — популярний бренд одягу, взуття, аксесуарів в молодіжному стилі. Це втілення актуальних трендів, молодості, свободи і незалежності. Магазини "Хаус" пропонують альтернативне бачення моди, що дозволяє залишатися особливим, завжди бути в центрі уваги. В асортименті фірмових бутиків незмінно представлені комфортні джинси-бойфренди, футболки з оригінальними принтами, кеди і Скейтери з унікальним дизайном. Також важливою перевагою залишаються доступні ціни. Кожен сезон колекції House в Києві оновлюються, відкриваючи невичерпні можливості для формування персонального стилю.

Shop Massimo Dutti 1 поверх

Massimo Dutti - це універсальний одяг, призначений для сучасних чоловіків і жінок, які насолоджуються постійно мінливій міським життям.

Shop PULL&BEAR 2 поверх

PULL & BEAR - магазин модного молодіжного одягу з Іспанії

Shop Zadig & Voltaire 1 поверх

Zadig & Voltaire - це французький бренд жіночого, чоловічого та дитячого одягу, а також аксесуарів.

Shop Polo Ralph Lauren 1 поверх

Культовий автентичний одяг американського бренду Polo Ralph Lauren – дорогий, але водночас лаконічний, модний, але незалежний від швидкоплинності моди. Сорочка-поло з логотипом гравця в поло, вінтажний денім, речі з американською символікою, светр з ведмедиком, блейзер темно-синього кольору є найбільш знаковими елементами бренду. Вони представлені в магазині Polo Ralph Lauren у широкому асортименті як у чоловічих, так і в жіночих колекціях. Дизайн магазину оновлює саму суть бренду Polo Ralph Lauren з американським акцентом у кожній деталі. Різноманітність кольорів і текстур створює теплу і гостинну атмосферу заміського будинку на Східному узбережжі.

Більше