MOHITO

Бренд Mohito - це найкраще рішення для тих дам, які зможуть по достоїнству оцінити оригінальність речей і їх урбаністичну елегантність. Колекції краще підійдуть впевненим у собі жінкам, люблячим створювати стильні образи з невеликою простотою і безтурботністю. Повсякденний та святковий одяг «Мохіто» - одночасно стильна і жіночна. Дизайнери бренду завжди стежать за трендами, тому моделі повністю відповідають всім сучасним тенденціям. Вибираючи магазин Mohito в торговому центрі Gulliver, кожна представниця прекрасної статі буде виглядати вишукано завжди.

Shop GD Cashmere 2 поверх

GD CASHMERE — виробник трикотажного (в'язаного) одягу з кашеміру, мериносової вовни, шовку, бавовни. Створюємо для вас унікальні, зручні, затишні, гарні вироби з елітної італійської пряжі. Даруємо вам комфорт на кожен день.

Shop Gerry Weber 2 поверх

Мода від Gerry Weber - це ідеальна комбінація стилю, комфорту і іновацій.

Shop OYSHO 2 поверх

Oysho - іспанський виробник жіночої нижньої білизни, а також купальників, домашнього одягу, трикотажних речей і аксесуарів.

Shop THE LACE 2 поверх

THE LACE - це нішевий бренд жіночного та лаконічного одягу мідл сегмента. У колекціях бренду можна простежити єдину концепцію, а саме - розслаблені силуети, витончена довжина міді, цікаві принти, лаконічний крій. Всі речі просочені жіночністю і елегантністю, а ще вони відмінно поєднуються між собою. Дівчина від THE LACE - вільна від забобонів, чуттєва і креативна. Вона знає, що вона прекрасна і наділена особливим шармом. Для неї одяг - це продовження її внутрішнього світу. Її одяг створений для того, щоб підкреслити її природну красу.

Більше