Карта

Оптика

Однією з головних своїх цілей ТРЦ «GULLIVER» вважає забезпечення відвідувачів повним спектром послуг з придбання усього розмаїття товарів - від продуктів до одягу і побутової техніки. Для цього запрошені найкращі магазини та бренди - лідери у своїй галузі.

Окуляри для зору і від сонця в одному торговому центрі

Наш торгово-розважальний центр не обійшов увагою і медичну сферу послуг. Крім аптек, ми подбали і про магазини оптики.

На другому поверсі розміщений один з найбільших магазинів оптики в Києві - «Люксоптика». Ця найвідоміша українська компанія є одним з лідерів на ринку оптики. Магазин пропонує повний спектр послуг, у тому числі:

  • Підбір окулярів для корекції зору.
  • Великий вибір сучасних і стильних оправ для окулярів.
  • Окуляри для дітей.
  • Контактні лінзи.
  • Різноманітні, зручні, професійні окуляри для комп'ютера.
  • Весь асортимент аксесуарів, включаючи розчини, футляри для зберігання, засоби по догляду за лінзами для очей та окулярами.

При цьому, «Люксоптика» пропонує безкоштовні послуги лікаря-офтальмолога, який допомагає підібрати лінзи для окулярів або лінзи для очей, які можна також замовити індивідуально. Менеджери магазину порекомендують стильні і сучасні оправи. Всі замовлення виконуються за найкоротший час. При цьому компанія гарантує виготовлення лінз на окуляри будь-якої складності.

Магазин «Люксоптика» пропонує своїм клієнтам наймодніші сучасні сонцезахисні окуляри з нових колекцій понад 50 найвідоміших світових брендів, в тому числі D&G, Gucci, Dior, Armani, Casta, Emporio, Ray, BanCarrera.

Сонцезахисні окуляри для молоді в ТРЦ «Гулівер»

На третьому поверсі для української прогресивної молоді в магазині «Sunochki» представлений великий каталог модних і оригінальних сонцезахисних окулярів для молоді. Вони відрізняються незвичайними оправами, сміливим дизайном і різноманітністю рішень в залежності від кольору, як оправ, так і стекол.

Молодь інакше дивиться на світ і це повною мірою відображено в асортименті магазину. Вся запропонована продукція тільки кращої якості від кращих світових модних будинків і брендів. Молоді консультанти живуть на одній «хвилі» з молоддю і можуть запропонує якісне і «драйвове» обслуговування. Молоде покоління напевно не пошкодує, відвідавши трендовий магазин «Sunochki».

З турботою про відвідувачів

Торгово-розважальний центр «GULLIVER» можна назвати найзручнішим, бо ми розміщені безпосередньо в центрі столиці. Нам підійде термін абсолютно універсальний, тому що в ТРЦ розміщені магазини пропонують величезний асортимент на кожен день, для будинку, для свята, для спорту, для тварин, тощо. Ми підходимо під термін кращого місця відпочинку, адже під нашим дахом є і ресторани з дуже смачними меню, і боулінг, і атракціонний парк, і сучасний кінотеатр. Ми готові погодитися з визначенням нас, як кращого місця для надання послуг, кількість яких просто навіть важко перерахувати: турагентства, поштове відділення, банки, автомийка, зубний кабінет, хімчистка, салони краси та манікюру, фітнес-центр, ремонт взуття та багато, багато іншого.

Але найголовніше. Нас можна назвати місцем для всієї родини. Адже для кожного її члена знайдеться все необхідне, цікаве, смачне і улюблене. А ми постаралися, щоб проведення часу в ТРЦ було максимально комфортним.

ТРЦ «GULLIVER» - європейський сервіс в європейській столиці!