Карта

Дитячі товари

Shop AKVAREL 4 поверх Мережа спеціалізованих канцелярських магазинів. Роби життя яскравіше разом з нами! Shop Alpaca 4 поверх Завітайте до магазину Alpaca та подаруйте своїм дітям радість від стильного та комфортного одягу! Shop Choupette 4 поверх Choupette (Шупет) – дизайнерський святковий та  повсякденний  одяг (від 0-10 років), шкільна форма (до 14 років), конверти та комплекти на виписку з пологового будинку, набори для хрещення, постільна білизна, меблі та аксесуари для дитячих кімнат. Shop Geekach 4 поверх В магазинах Geekach представлений широкий асортимент настільних ігор. На поличках можна знайти настілки найрізноманітніших жанрів та для будь-якого віку. Від сімейних ігор для затишних вечорів та патігеймів для веселої компанії, і до мозколомних пригод для справжніх гіків! Shop Kid's Republic 4 поверх Kid's Republic - це дитячий магазин для дбайливих батьків! Shop Manila Grace 4 поверх Manila Grace – магазин одягу та аксесуарів для дітей та підлітків.  Shop MYplay 4 поверх MYplay - це інноваційний простір для дітей! Shop Original Marines 4 поверх ORIGINAL MARINES - магазин яскравого і вишуканого дитячого одягу та взуття з істинним італійським шармом Shop PETIT BATEAU 4 поверх В Petit Bateau представлений широкий асортимент нижньої білизни і домашнього одягу для дітей і дорослих, а також дитячі футболки та сорочки, сукні та спідниці, брюки, светри, куртки і багато іншого

Простий і приємний девіз «все найкраще - дітям» залишається актуальним для будь-якого покоління. Прагнення зробити щасливим дитинство своїх дітей - одна з найпрекрасніших місій, дана будь-якій людині. Торгово-розважальний центр «GULLIVER», розташований в центрі столиці - це в першу чергу сімейний центр, де можна спільно відпочити, смачно поїсти і зробити покупки для всіх членів сім'ї, від малого до великого. Прагнучи полегшити нелегкі батьківські турботи, наш ТРЦ пропонує відвідати понад двадцять магазинів, що спеціалізуються на товарах для дітей, мам і тат.

Все для дітей в центрі Києва

Численні дитячі магазини, розташовані в «GULLIVER», які  пропонують все розмаїття дитячих товарів, можна розділити за кількома напрямками:

1. Дитячий одяг. Коли діти ростуть, то це одночасно радість і турбота, адже вони так швидко виростають зі свого одягу. Численні бутики дитячого одягу пропонують відвідувачам одяг для дівчаток і для хлопчиків, будь-якого віку, численних світових компаній і брендів. У нашому ТРЦ представлені найвідоміші українські та зарубіжні мережі магазинів дитячого одягу.

Одяг для малюків - це, в першу чергу, якісні та гіпоалергенні матеріали. Чим старше стають діти, тим все більше вони висувають вимоги до речей, які носять.

Окремо слід відзначити асортимент магазинів одягу для підлітків 13-16 років. У цьому віці діти прагнуть дивувати і підкорювати весь світ. Важливим фактором у формуванні незалежної і впевненою особистості служить оригінальна, стильна і сучасна одяг.

2. Дитяче взуття. До вибору взуття для дітей слід підходити особливо ретельно. Якщо взуття буде не за розміром, або неправильної форми підошви, то це може привести до плоскостопості, некоректної ході і порушеною координації. До того ж, крім правильної ортопедії, дитяче взуття повинна бути яскравим і подобатися дитині.

Сучасні технології дозволяють поєднати в дитячому одязі і взутті святковість і елементи безпеки. Для одягу застосовуються світловідбиваючі елементи, у взутті додатково можуть бути діодні лампочки, які спалахують при ходьбі. Безпека дітей завжди на першому місці.

3. Іграшки. Це найулюбленіші магазини всіх дітей і навіть деяких батьків. Наскільки цікаво ненадовго поринути в дитинство, вибираючи іграшки для своїх дітей. Від каталогів сучасних іграшок просто захоплюють дух через їх різноманітність. Гра - найефективніший спосіб навчання, тому окрему увагу заслуговують різні розвиваючі ігри та іграшки. Також можна вибрати ігри для всієї родини, за якими можна цікаво проводити спільні вечори.

4. Канцтовари. Різні альбоми, зошити, розмальовки, фломастери, олівці, фарби, лінійки і багато інших канцелярських і шкільного приладдя - незмінний атрибут будинку, де є діти. Ці товари завжди вимагають періодичного поповнення.

5. Товари для батьків. У магазинах ТРЦ можна придбати коляски, автокрісла, дитячі меблі, і багато інших товарів і аксесуарів, що полегшують батьківську працю

Вивчіть всю інформацію для планування походу в «GULLIVER»

Похід з дітьми в наш ТРЦ може стати цікавим і захоплюючим заходом, якщо підійти до цього як цікавого квесту. Адже дитина може швидко втомитися і важливо, щоб їй було весь час цікаво і пізнавально. Вивчіть з дітьми мапи центру, придумайте маршрут, заплануйте місця для відпочинку, складіть список покупок. Все це зробить ваш спільний сімейний відпочинок в торгово-розважальному центрі «GULLIVER» по-справжньому захоплюючим і незабутнім подією!