Cherry Berry 0 поверх

Подаруйте собі смак радості разом з Cherry Berry! Жувальні цукерки, шоколад, горіхи, карамель на паличці припадуть до смаку не тільки дітям, а й дорослим. Солодкі, кислі, різні на смак: м'ятні, малинові, полуничні, вишневі зі смаком кока-коли, різної форми та все з натуральних інгредієнтів - тут ви знайдете будь-яку солодкість, яка викличе справжній вибух емоцій. Не відмовляйте собі в задоволенні, адже для цього так небагато потрібно. Просто виберіть цукерку і спробуйте її на смак!

Shop Cherry Berry 5 поверх 5 поверх

«Cherry Berry» представляє солодощі від кращих виробників Чехії, Польщі, Іспанії та Голландії

Shop Львівська майстерня шоколаду 0 поверх

Львівська майстерня шоколаду — відома мережа магазинів-кафе всеукраїнського масштабу, що вже давно встигла завоювати любов багатьох поціновувачів якісного продукту. Любителі справжнього шоколаду мають обов'язково завітати сюди, аби поринути в цей калейдоскоп смаків. В асортименті представлені цукерки з різноманітними горіхами, лікерами, з білого, молочного та чорного шоколаду, тут також широкий вибір шоколадних плиток та фігурок — все, що забажає душа! З невеличкої крафтової крамнички в минулому сьогодні Львівська майстерня виросла в провідний бренд кондитерської справи в Україні. Високі стандарти виробництва, інноваційні технології та авторські рецепти зробили майстерню улюбленицею мільйонів українських сердець. У місті Київ Львівська майстерня шоколаду є і в ТРЦ «Гулівер» на 0 поверсі. Завітайте сюди, щоб потішити смакові рецептори та розділити задоволення із близькими!

Shop Jumble Sweets 0 поверх

Jumble Sweets - магазин незвичайних солодощів, в самому центрі Києва.

Вас приємно здивує великий вибір товарів, таких як: коктейлі Snickers або Twix, печиво Nutella, або Fanta зі смаком кокоса, і багато іншого. Острівець знаходиться на 0-му поверсі ТРЦ Gulliver.

Побалуйте себе або зробіть незвичайний подарунок близькій людині!

Більше