МВМ MY HOME

Функціональність - норма, а естетика - звичка. Реалізовуємо продукцію для тих, хто перетворює своє буденне життя на унікальне.
Молодий український бренд, який активно розширює свою мережу магазинів та допомагає людям створювати стиль, комфорт та затишок у домі.
Наша місія – супроводжувати кожен момент вашого життя, робити його практичним та красивим. 
Ми про людей, їх потреби та способи реалізації.

 

Shop JYSK 0балкон поверх

JYSK-магазин, де легко знайти все для комфортного побуту. В одному місці ви зможете підібрати стильні меблі для саду і кожної кімнати будинку, текстиль (від наволочок до штор), посуд, предмети декору.

Кожен сезон тут відбувається радикальне оновлення асортименту. З початком зими в магазинах "Jysk" з'являються святковий декор і текстиль в скандинавському стилі: забавні сніговики і Санта Клауси, ялинкові іграшки, Гірлянди, Свічки. Це створює атмосферу затишку, дарує відчуття зимової казки і очікування дива. Навесні в продаж надходить все для зустрічі дачного сезону: м'які вуличні гойдалки, квіткові горщики, садові світильники. Влітку тут можна купити аксесуари для активного відпочинку та ігор на свіжому повітрі.

Декор, текстиль і меблі JYSK завоювали популярність в Україні завдяки лаконічному, функціональному, завжди актуальному скандинавському стилю. Особливості дизайну продукції бренду обумовлені батьківщиною бренду. Компанія була заснована в Данії ще в 1979 році підприємцем Ларсом Ларсеном. Сьогодні марка представлена мережею з більш ніж 2700 бутиків в 52 країнах світу.

Компанія швидко завоювала славу виробника високоякісних меблів, товарів для сну і домашнього відпочинку. З 2004 року бренд активно розвивається в Україні. Дізнаватися про найвигідніші акції легко через фірмові буклети або електронну розсилку, на яку можна підписатися на офіційному сайті «Юск» всього парою кліків.

Shop Zara Home (тимчасово зачинено) 2 поверх

Тимчасово не працює!

Zara Home — це мода у домі, декоративні тканини і товари з гарантованою якістю і за доступними цінами.

Shop ETNIKA HOME 2 поверх

Магазин речей, кожна з яких може втілити у собі дім. Український дім. Неповторний. Автентичний. Рідний. Свій. 

Більше