Aeronautica Militare

Aeronautica Militare - італійський бренд преміум-якості створений для тих, хто обожнює адреналін, сміливо йде на зустріч пригодам і звик відчувати свободу в кожному своєму руху!

Одяг бренду орієнтован на динамічний та енергійний ритм життя, тому функціональності і практичності моделей приділяється особлива увага. У виробництві використовуються інноваційні технології і матеріали, а завдяки спеціальній обробці і методу фарбування одяг залишається стійким до будь-яких погодних умов.

Фірмовий стиль бренду проявляється в кожній деталі. За кожною нашивкою та емблемою ховається історія відважних льотчиків ВПС Італії. Aeronautica Militare щодня носять самі пілоти, що є гарантією якості, ексклюзивності і достовірності матеріалів з яких вироблені одяг і аксесуари бренду.

Перший і єдиний офіційний магазин Aeronautica Militare в місті Київ представлен в ТРЦ Gulliver.

У магазині ви знайдете широкий вибір чоловічого і жіночого одягу в якому ви завжди будете відчувати себе впевнено та комфортно.

Shop Cropp Town 3 поверх

Cropp town - магазин модного одягу для молоді та підлітків

Shop SPRINGFIELD 2 поверх

SPRINGFIELD – іспанський бренд одягу для молодих, енергійних людей, які цінують стиль, універсальність та якість.

Shop Zadig & Voltaire 1 поверх

Zadig & Voltaire - це французький бренд жіночого, чоловічого та дитячого одягу, а також аксесуарів.

Shop Bershka 2 поверх

Магазин BERSHKA — це найкраще місце, куди можна прийти за модними луками, якщо ви молоді, енергійні та відкриті до всього нового та яскравого. Мережева торгова марка кожного сезону радує своїх прихильників оригінальними колекціями. Одяг Bershka — універсальний та підійде на кожен день. Тут також можна знайти свіжі й небанальні ідеї для образів на вечірку. Головне — не забудьте про аксесуари та взуття! В магазині торгової марки ви знайдете всі необхідні елементи, щоб скласти найкращі експресивні образи. Не пропустіть сезонні новинки!

Більше