Aeronautica Militare

Aeronautica Militare - італійський бренд преміум-якості створений для тих, хто обожнює адреналін, сміливо йде на зустріч пригодам і звик відчувати свободу в кожному своєму руху!

Одяг бренду орієнтован на динамічний та енергійний ритм життя, тому функціональності і практичності моделей приділяється особлива увага. У виробництві використовуються інноваційні технології і матеріали, а завдяки спеціальній обробці і методу фарбування одяг залишається стійким до будь-яких погодних умов.

Фірмовий стиль бренду проявляється в кожній деталі. За кожною нашивкою та емблемою ховається історія відважних льотчиків ВПС Італії. Aeronautica Militare щодня носять самі пілоти, що є гарантією якості, ексклюзивності і достовірності матеріалів з яких вироблені одяг і аксесуари бренду.

Перший і єдиний офіційний магазин Aeronautica Militare в місті Київ представлен в ТРЦ Gulliver.

У магазині ви знайдете широкий вибір чоловічого і жіночого одягу в якому ви завжди будете відчувати себе впевнено та комфортно.

Shop Aeronautica Militare 1 поверх

Aeronautica Militare - італійський бренд преміум-якості створений для тих, хто обожнює адреналін, сміливо йде на зустріч пригодам і звик відчувати свободу в кожному своєму руху!

Shop Arber 3 поверх

Arber — відомий бренд чоловічого одягу, що успішно поєднує традиції кравецького мистецтва з тенденціями світової ділової моди.

Shop Polo Ralph Lauren 1 поверх

Культовий автентичний одяг американського бренду Polo Ralph Lauren – дорогий, але водночас лаконічний, модний, але незалежний від швидкоплинності моди. Сорочка-поло з логотипом гравця в поло, вінтажний денім, речі з американською символікою, светр з ведмедиком, блейзер темно-синього кольору є найбільш знаковими елементами бренду. Вони представлені в магазині Polo Ralph Lauren у широкому асортименті як у чоловічих, так і в жіночих колекціях. Дизайн магазину оновлює саму суть бренду Polo Ralph Lauren з американським акцентом у кожній деталі. Різноманітність кольорів і текстур створює теплу і гостинну атмосферу заміського будинку на Східному узбережжі.

Shop Fashion Group 3 поверх

Новинки від luxury брендів, а також колекції минулих сезонів у бутіку Fashion Group.

Більше