Aeronautica Militare

Aeronautica Militare - італійський бренд преміум-якості створений для тих, хто обожнює адреналін, сміливо йде на зустріч пригодам і звик відчувати свободу в кожному своєму руху!

Одяг бренду орієнтован на динамічний та енергійний ритм життя, тому функціональності і практичності моделей приділяється особлива увага. У виробництві використовуються інноваційні технології і матеріали, а завдяки спеціальній обробці і методу фарбування одяг залишається стійким до будь-яких погодних умов.

Фірмовий стиль бренду проявляється в кожній деталі. За кожною нашивкою та емблемою ховається історія відважних льотчиків ВПС Італії. Aeronautica Militare щодня носять самі пілоти, що є гарантією якості, ексклюзивності і достовірності матеріалів з яких вироблені одяг і аксесуари бренду.

Перший і єдиний офіційний магазин Aeronautica Militare в місті Київ представлен в ТРЦ Gulliver.

У магазині ви знайдете широкий вибір чоловічого і жіночого одягу в якому ви завжди будете відчувати себе впевнено та комфортно.

Shop MAX&Co. 1 поверх

Max&Co - це бренд з яскравими колекціями молодіжного одягу. Він створений для сміливих особистостей, які живуть в динамічному темпі та не бояться експериментувати.

 

Shop THE LACE 2 поверх

THE LACE - це нішевий бренд жіночного та лаконічного одягу мідл сегмента. У колекціях бренду можна простежити єдину концепцію, а саме - розслаблені силуети, витончена довжина міді, цікаві принти, лаконічний крій. Всі речі просочені жіночністю і елегантністю, а ще вони відмінно поєднуються між собою. Дівчина від THE LACE - вільна від забобонів, чуттєва і креативна. Вона знає, що вона прекрасна і наділена особливим шармом. Для неї одяг - це продовження її внутрішнього світу. Її одяг створений для того, щоб підкреслити її природну красу.

Shop Bugatti 3 поверх

Bugatti — це культовий бренд одягу преміум якості, що давно став синонімом стилю і статусу в сучасному суспільстві. Бренд овіяний ореолом прогресивності та престижу ще з моменту виходу в продаж першого пальто. А вже сьогодні асортиментна лінійка помітно розширилась і включає елегантні моделі брюк, м’які пуловери, комфортні джинси, яскраві аксесуари та взуття.

Shop Weekend Max Mara 1 поверх

Max Mara Weekend – магазин жіночого одягу класу "люкс"

Більше