Нарешті! В нашому ТРЦ відкрився перший і єдиний офіційний магазин Aeronautica Militare у Києві!  - новини від ТРЦ Гулівер

Нарешті! В нашому ТРЦ відкрився перший і єдиний офіційний магазин Aeronautica Militare у Києві!

Aeronautica Militare - італійський бренд преміум-якості створений для тих, хто обожнює адреналін, сміливо йде на зустріч пригодам та звик відчувати свободу в кожному своєму русі!

Одяг бренду орієнтован на динамічний та енергійний ритм життя, тому функціональності і практичності моделей приділяється особлива увага. У виробництві використовуються інноваційні технології і матеріали, а завдяки спеціальній обробці і методу фарбування одяг залишається стійким до будь-яких погодних умов.

Фірмовий стиль бренду проявляється в кожній деталі. Кожна модель натхненна світом авіації і духом відважних льотчиків ВПС Італії. Aeronautica Militare щодня носять самі пілоти, що є гарантією якості, ексклюзивності і достовірності матеріалів з яких вироблені одяг і аксесуари бренду.

Справжні поціновувачі будут в захваті від стильного одягу в якому легко поєднується практичність і стильні рішення для повсякденному  житті!

Завітайте у магазин Aeronautica Militare на 1-му поверсі ТРЦ Gulliver.

Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Більше