Сигарный дом Фортуна табак

Фортуна тютюн - мережа сигарних будинків по всій Україні. У магазині, розташованому в ТРЦ Gulliver, покупець знайде широкий асортимент якісних сигар і аксесуарів для них, трубок й курильного тютюну, тютюну для кальяну та кальяни, бездимної продукції, сигаретних аксесуарів, електронних пристроїв і багато іншого. Місією компанії є надання широкого асортименту високоякісної альтернативної тютюнової продукції для широкого кола споживання. Тут покупцеві вдасться знайти як елітні види продукції, так і доступніші для щоденного використання. В асортименті магазину «Фортуна тютюн» представлені вироби кращих світових брендів за лояльними цінами.

Shop 8Bags Fashion Hub 1 поверх

8Bags - мультибрендовий магазин сумок та аксесуарів Furla, Michael Kors, ToryBurch, Coach, KarlLagerfeld.
 

Shop Samsonite 3 поверх

Samsonite — один з найбільших і найвідоміших розробників та виробників в багажній індустрії світу. Будучи одним з перших брендів в області подорожей, Samsonite вже 110 років вкладає свою майстерність і новаторство в створення  стильних і високоякісних виробів для мандрівників з усіх країн світу. Зараз, коли індустрія туризму зростає з кожним роком, Samsonite продовжує залишатися світовим лідером, постійно представляючи нові технології, матеріали та дизайн.
Кожен новий продукт компанії Samsonite продовжує втілювати в собі цінності, на яких був заснований Samsonite — висока якість, виняткова надійність і незмінний стиль.

Shop Sandro 1 поверх

Sandro - це відомий французький бренд, який є одним з кращих представників сегменту affordable luxury в Європі.

Shop Vodafone 0 поверх

Vodafone Україна — провідний мобільний оператор, який обслуговує 20,9 мільйонів абонентів. Разом з тим, компанія прагне надавати клієнтам рівні можливості у доступі до технологій та найновіших мобільних послуг.

Більше