Сигарный дом Фортуна табак

Фортуна тютюн - мережа сигарних будинків по всій Україні. У магазині, розташованому в ТРЦ Gulliver, покупець знайде широкий асортимент якісних сигар і аксесуарів для них, трубок й курильного тютюну, тютюну для кальяну та кальяни, бездимної продукції, сигаретних аксесуарів, електронних пристроїв і багато іншого. Місією компанії є надання широкого асортименту високоякісної альтернативної тютюнової продукції для широкого кола споживання. Тут покупцеві вдасться знайти як елітні види продукції, так і доступніші для щоденного використання. В асортименті магазину «Фортуна тютюн» представлені вироби кращих світових брендів за лояльними цінами.

Shop SOVA 1 поверх

SOVA, jewelry house - це нове ім'я в світі краси і досконалості!

Shop Hobby Games 4 поверх

Магазин Hobby World запрошує споживачів, які втомилися грати в карткову гру «Дурень», і бажають перевести свої зустрічі з друзями в новий формат. Широкий асортимент настільних ігор та колекційних карткових ігор, представлений в магазині Hobby World, створять абсолютно іншу атмосферу, перенесуть в світ інтриг й нових емоцій, від яких захоплює дух. Завдяки колекції настільних ігор ви втратите відлік часу, відчуєте хвилю позитиву і від душі пограєте в колі близьких та рідних.

Shop MINISO 0 поверх

MINISO – це мережа магазинів із широким асортиментом кращих товарів для сучасної молоді, натхненням для створення якої стала ідея японського дизайнера. Компанія, заснована в 2013 році китайським підприємцем Є Гофу, відкрила більше 3900 магазинів у більше, ніж 70 країнах та регіонах усього за сім років.

 

Більше