Карта

Канцелярські товари

У нашому торгово-розважальному комплексі піклуються про те, щоб будь-які потреби відвідувачів були максимально задоволені. Просто неможливо порахувати весь асортимент товарів і послуг, запропонованих в комплексі, розташованому в центрі Києва.

Канцтовари займають невелике, але важливе місце в житті кожної людини. Особливо це актуально, якщо в сім'ї є діти. Вдома їм потрібні фломастери та альбоми, в садку - олівці і кольоровий папір. А коли маленькі дослідники світу йдуть в школу, то канцелярське приладдя заповнює весь будинок. І адже дуже важливо, щоб вони подобалися дітям, було оригінальним і красивим.

Канцтовари необхідні для нормальної роботи будь-якого офісу або компанії - від державних установ до банків і комп'ютерних фірм.

ТРЦ «GULLIVER» врахував і цю потребу, запропонувавши розміститися в стінах центру найкращим українським магазинам канцтоварів. Тепер, відвідавши наш торговий комплекс, можна зробити покупку на весь навчальний рік. А вкупі з численними книжковими магазинами, розташованих саме ту, підготовка до відвідування школи або садочка буде зроблена повністю.

Все розмаїття канцелярських товарів в центрі столиці

Національна мережа канцелярських магазинів «AKVAREL» пропонує відвідати універсальний мультибрендовий павільйон, розміщений на 4 поверсі ТРЦ «GULLIVER».

Наскільки багатий вибір канцтоварів в нашому торговому центі?

  • Офісні канцтовари: папір різних форматів і якості, штемпелі та матеріали для печаток, скотчи, офісне приладдя, бланки, калькулятори, дироколи, степлери, ножиці, аксесуари для робочого місця і ще тисячі найменувань канцтоварів для роботи і вдома.

  • Навчальні канцтовари: все для креслення, щоденники та зошити, письмові прилади, ортопедичні рюкзаки, альбоми, контурні карти, блокноти, сумки і ранці, приналежності для творчості, атласи, глобуси, шкільні дошки, все для малювання і багато іншого, таке необхідне для школярів і студентів під час навчання.

  • Подарункова і ділова шкіргалантерея: органайзери, щоденники, подарункові олівці і ручки, набори для офісних столів, фотоальбоми і рамки, запальнички, прапори різних країн, сувеніри і т.д.

  • Все для творчості: всі види художніх фарб, акварель, лаки і розчинники, пензлики, мастихіни, стеки, скульптурні глина і пластилін, мольберти, планшети, етюдники і полотна.

  • Матеріали для різноманітних видів хобі, таких як декор, скрапбукінг, декупаж, валяння, квілінг, орігамі, вишивка, в'язання, кардмейкінг, каліграфія, різьблення, ембоссінг, біжутерія, графіті та багатьох інших.

  • Дитяча література, освітня і розважальна, все для дозвілля дітей, в тому числі іграшки, конструктори, ігри, аплікації та ліплення і т.д.

Важко сказати, чого немає в павільйоні «AKVAREL» і численних бутіках канцтоварів. Якщо ж відвідувачі не змогли знайти необхідне, то їм буде запропоновано повний каталог продукції, за яким можна буде здійснити замовлення.

Не витрачайте час на тривалі пошуки - приходьте в центр Києва

ТРЦ «GULLIVER», розміщений в самому центрі столиці, може запропонувати практично все, що потрібно для сучасної людини і сім'ї. Немає необхідності планувати цілий вихідний день для шопінгу. Все можна придбати в одному місці, а заощаджений час витратити на відпочинок в кафе або ресторані, відвідати боулінг або дитячий атракціон, подивитися фільм на великому екрані або зробити стрижку. І найголовніше: «GULLIVER» - це місце гарного настрою, позитивних думок, щирих посмішок і дитячого сміху, і воно обов'язково піднімає настрій кожному відвідувачу!