Bugatti

Бугатті - це не тільки назва знаменитого бренду одягу, взуття та аксесуарів, а й синонім стилю і високого статусу в сучасному світі. Пропонуючи завжди тільки кращу продукцію, Bugatti підкорив серця мільйонів шанувальників на різних континентах. Всі колекції Бугатті витримані в істинному європейському дусі та впізнавані серед інших модних брендів завдяки незаперечній фірмовій якості і вишуканому елегантному стилю.

Сьогодні бренд пропонує повний асортимент одягу як для чоловіків, починаючи від ділового одягу і гардеробу на кожен день, так і для жінок - куртки, взуття і сумки як для повсякденного носіння так і для урочистих випадків.

Колекції бренду відрізняє сучасний дизайн і орієнтир на стриманий спортивний стиль. Бренд постійно вдосконалюється, експериментуючи зі стилями та образами.

Новизна, відмінна якість продукції і прекрасна ціна, розширений розмірний ряд і відмінний крій - це основні критерії створення кожної успішної колекції бренду.

Основні європейські цінності - різноманітність, інновації, новизна і відданість традиціям - є основними цінностями і для бренду bugatti, що і робить його таким популярним на сьогоднішній день. Бренд по праву називається Європейським.

Примітно, що взуття Bugatti не обмежене функціональними рамками. Кожен покупець зможе вибрати черевики, туфлі і чоботи для будь-якого випадків життя. У лінійці продукції знайдеться і діловиї, і спортивний, і casual стиль.

Взуття Bugatti відповідає всім вашим вимогам:

  • анатомічно правильні будови колодок в кожних черевиках;
  • абсолютна сухість взуття Bugatti всередині в будь-яку погоду;
  • широкий вибір сучасного і класичного стилю;
  • найкраще поєднання ціни та якості, зручності і комфорту;
  • підкреслюють статусність і доповнюють будь-який образ;
  • для тих, хто не терпить повторень і цінує індивідуалізм.

Черевики Bugatti - це відмінний настрій кожен день, це впевненість в кожному кроці.

Одяг Bugatti в такій же мірі оточений ореолом престижності і прогресивності, як і вищезгадані черевики. З тих пір, коли в продажу з'явилося перше пальто цього бренду, виробники стрімко розширювали асортимент, включаючи в нього елегантні брюки і пуловери, зручні джинси, пояси і навіть сумки. Але компанія не забувала і про взуття, постійно надаючи нові і вдосконалені черевики Bugatti увазі своїх шанувальників. Благородні нейтральні тони речей Bugatti і продуманий до останньої нитки дизайн доповнює сучасна технологія нано-захисту, яка стоїть на шляху забруднення і швидкого зносу речей.

З черевиками і одягом Bugatti легко поєднати особисте життя і роботу, будучи при цьому успішним і улюбленим. Це стиль для чоловіка, що цінує час і рахує гроші.

Shop ANDRE TAN 2 поверх Andre Tan — магазин стильного та вишуканого жіночого одягу та аксесуарів від відомого українського дизайнера Андре Тана. Головний принцип одягу бренду ANDRE TAN – стильний та комфортний дизайнерський одяг за доступною ціною. Працівники магазину є професійними стилістами та знаходять індивідуальний підхід до найвибагливіших жінок. Також дизайнер приділив особливу увагу пишним та розкішним жінкам і пропонує в своєму магазині лінію одягу a.TaN PLUS.Andre Tan – одяг, який приносить удачу! Shop Uterque 1 поверх Uterque - бренд модного одягу з Іспанії. Магазин Uterque зацікавить тих, хто впевнений, що аксесуари - це найголовніший акцент в образі, на якому не варто економити. Shop Zara Home 2 поверх Zara Home — це мода у домі, декоративні тканини і товари з гарантованою якістю і за доступними цінами. Shop Arena 3 поверх Arena Swim Run Live - це мережа магазинів спортивного та повсякденного одягу, взуття та аксесуарів. В магазині Arena ви знайдете усі необхідні товари для спорту та активного відпочинку. Концепція Swim Run Live відображає основні сфери діяльності компанії: плавання, біг та активний відпочинок. Серед брендів - Saucony, Arena, Sperry, Falke, CMP, `47 Brand, Alpina.
Більше