Bugatti

Bugatti — це культовий бренд одягу преміум якості, що давно став синонімом стилю і статусу в сучасному суспільстві. Бренд овіяний ореолом прогресивності та престижу ще з моменту виходу в продаж першого пальто. А вже сьогодні асортиментна лінійка помітно розширилась і включає елегантні моделі брюк, м’які пуловери, комфортні джинси, яскраві аксесуари та взуття.

Регулярно підтверджуючи свою винятковість високою якістю і неповторним дизайном, магазин одягу Bugatti здобув прихильників у всьому світу. Колекції бренду витримано у винятковому європейському стилі. Одяг фірми «Бугатті» легко впізнаваний завдяки авторському почерку талановитих дизайнерів і конструкторів. У цих речах преміум сегмента злилися воєдино стиль та якість — спокійні витримані відтінки, практичний і продуманий дизайн, залучення сучасних технологій обробки тканини, яка протистоїть забрудненням і швидкому зносу.

Окремої уваги варте першокласне взуття Bugatti. Кожен, хто завітає сюди на шопінг, може придбати ідеальні черевики, туфлі або чоботи для всякого приводу. У лінійці представлені діловий, спортивний і casual стилі. У всіх моделях  правильна анатомічна будова колодок і чудова комбінація ціни, якості та зручності. Взуття та одяг Bugatti — це бездоганний настрій і відчуття впевненості щодня!

Магазин Bugatti в ТРЦ Gulliver представляє різноманітні колекції одягу для жінок та чоловіків: базові предмети гардеробу для ділових зустрічей, зручні на кожен день кежуал образи, а також розкішний одяг для різноманітних урочистостей.