Bugatti

Бугатті - це не тільки назва знаменитого бренду одягу, взуття та аксесуарів, а й синонім стилю і високого статусу в сучасному світі. Пропонуючи завжди тільки кращу продукцію, Bugatti підкорив серця мільйонів шанувальників на різних континентах. Всі колекції Бугатті витримані в істинному європейському дусі та впізнавані серед інших модних брендів завдяки незаперечній фірмовій якості і вишуканому елегантному стилю.

Сьогодні бренд пропонує повний асортимент одягу як для чоловіків, починаючи від ділового одягу і гардеробу на кожен день, так і для жінок - куртки, взуття і сумки як для повсякденного носіння так і для урочистих випадків.

Колекції бренду відрізняє сучасний дизайн і орієнтир на стриманий спортивний стиль. Бренд постійно вдосконалюється, експериментуючи зі стилями та образами.

Новизна, відмінна якість продукції і прекрасна ціна, розширений розмірний ряд і відмінний крій - це основні критерії створення кожної успішної колекції бренду.

Основні європейські цінності - різноманітність, інновації, новизна і відданість традиціям - є основними цінностями і для бренду bugatti, що і робить його таким популярним на сьогоднішній день. Бренд по праву називається Європейським.

Примітно, що взуття Bugatti не обмежене функціональними рамками. Кожен покупець зможе вибрати черевики, туфлі і чоботи для будь-якого випадків життя. У лінійці продукції знайдеться і діловиї, і спортивний, і casual стиль.

Взуття Bugatti відповідає всім вашим вимогам:

  • анатомічно правильні будови колодок в кожних черевиках;
  • абсолютна сухість взуття Bugatti всередині в будь-яку погоду;
  • широкий вибір сучасного і класичного стилю;
  • найкраще поєднання ціни та якості, зручності і комфорту;
  • підкреслюють статусність і доповнюють будь-який образ;
  • для тих, хто не терпить повторень і цінує індивідуалізм.

Черевики Bugatti - це відмінний настрій кожен день, це впевненість в кожному кроці.

Одяг Bugatti в такій же мірі оточений ореолом престижності і прогресивності, як і вищезгадані черевики. З тих пір, коли в продажу з'явилося перше пальто цього бренду, виробники стрімко розширювали асортимент, включаючи в нього елегантні брюки і пуловери, зручні джинси, пояси і навіть сумки. Але компанія не забувала і про взуття, постійно надаючи нові і вдосконалені черевики Bugatti увазі своїх шанувальників. Благородні нейтральні тони речей Bugatti і продуманий до останньої нитки дизайн доповнює сучасна технологія нано-захисту, яка стоїть на шляху забруднення і швидкого зносу речей.

З черевиками і одягом Bugatti легко поєднати особисте життя і роботу, будучи при цьому успішним і улюбленим. Це стиль для чоловіка, що цінує час і рахує гроші.

Shop Zadig & Voltaire 1 поверх Zadig & Voltaire - це французький бренд жіночого, чоловічого та дитячого одягу, а також аксесуарів. Shop ESPRIT 2 поверх ESPRIT випускає одяг в casual та діловому стилях, аксесуари та інш. Торгова марка робить ставку на практичні та доступні речі з якісних матеріалів. Такий підхід оцінили покупці в понад 40 країнах. Shop Bugatti 3 поверх Бугатті - це не тільки назва знаменитого бренду одягу, взуття та аксесуарів, а й синонім стилю і високого статусу в сучасному світі. Пропонуючи завжди тільки кращу продукцію, Bugatti підкорив серця мільйонів шанувальників на різних континентах. Всі колекції Бугатті витримані в істинному європейському дусі та впізнавані серед інших модних брендів завдяки незаперечній фірмовій якості і вишуканому елегантному стилю. Shop Under Armour 3 поверх Бренд Under Armour заснований в 1996 році американським футболістом Кевіном Планком. І хоча сьогодні він заслужено є одним з найбільш технологічних в світі, свій шлях до успіху компанія почала з невеликого приватного капіталу Кевіна і гаражного формату пошиття виробів. Андер Армор офіційно надає екіпіровку американським спортивним командам і є фаворитом у професійних атлетів різних категорій спорту. В асортименті марки взуття, білизна, аксесуари та одяг для ефективних тренувань.
Більше