ТОРГОВО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ ЦЕНТР

Аксесуари

0-9
A
 • ANDRE TAN KIDS
  4 Смотреть на схеме

  ANDRE TAN KIDS - магазин стильного одягу для дітей, від 3-х до 10 років, від відомого українського дизайнера Андре Тан. Магазин пропонує широкий вибір одягу високої якості. В одязі від TM ANDRE TAN KIDS, Ваша дитина буде відчувати себе комфортно незалежно від того, чим вона займається. Батьків магазин порадує доступними цінами.

  Подробнее
C
E
F
 • Fonarik
  -

  Fonarik.com – територія товарів для активного відпочинку. Ножі, ліхтарі, мультіінструменти та багато іншого.

  Подробнее
H
I
L
M
 • Marc & Andre
  3 Смотреть на схеме

  Marc & André - французький бренд жіночої білизни, купальників і домашнього одягу. Колекції Marc & André ідеально підкреслюють красу і неповторність жіночого тіла. Адже гардероб жінки немислимий без красивої нижньої білизни, стильних купальників і якісного комфортного домашнього одягу. Протягом багатьох років Marc & André прикрашає життя жінок у всьому світі, пропонуючи клієнтам якісну, стильну, вишукану і комфортну продукцію.

  Подробнее
Г
 • Гло Студіо
  1 Смотреть на схеме

  glo™ studio – магазин принципово нового та технологічного підходу до нагрівання тютюну. Дизайн нового магазину glo™ studio —  це втілення принципів glo™: стиль, технології та комфорт. В магазині  представлено пристрої для нагрівання тютюну glo™, широкий вибір спеціальних стіків для нагрівання та найкращий сервіс, щоб допомогти відвідувачам ознайомитися з новою технологією.

  Подробнее