women’secret

Women'secret — іспанський бренд, що пропонує стильну нижню білизну, домашній одяг, купальники. Дизайнери «Вумен Сікрет» створюють колекції, що відповідають високим вимогам комфорту і найяскравішим модним трендам. Це безпрограшне поєднання преміальних матеріалів, витонченої фурнітури, сучасних лекал. Представлена в магазинах Women secret білизна допомагає пробудити природну жіночу чуттєвість, сексуальність, ніжність, а широкий асортимент дозволить підібрати модель для будь-якого випадку. Відвідуючи бутік «Вумен Сікрет» в Києві, ви зможете ознайомитися з актуальними лінійками, правильно підібрати розмір, оцінити фірмовий сервіс.

Shop Kleo 3 поверх

Жіноча білизна Kleo – це дивовижний світ СТИЛЮ, КРАСИ та КОМФОРТУ, створений саме для ВАС!

Shop Giulia 0 поверх

Український бренд Giulia славиться в першу чергу високоякісними панчохово-шкарпетними виробами. Також у фірмових бутиках представлений великий вибір жіночої білизни, купальників та одягу для дому. Виробник завоював популярність в соновному завдяки бездоганній якісті та доступній ціні. Для пошиву використовуються тільки зручні довговічні тканини, м'яке кружево, надійна фурнітура. У бутику Giulia в Києві ви пірнете в атмосферу комфорту: кожна річ має ідеальну посадку. Основа філософії марок - бажання створити унікальний стиль з урахуванням потреб та характеру українських жінок. Продукція магазинів Giulia демонструє витончений баланс, що особливо підходить для відтінків, фактур та акцентних елементів. 

Shop К-маркет 2 поверх

«К-Маркет» - роздрібна мережа спеціалізованих магазинів колгот

Shop OYSHO 2 поверх

Oysho - іспанський виробник жіночої нижньої білизни, а також купальників, домашнього одягу, трикотажних речей і аксесуарів.

Більше