STRONG.UA

В STRONG.UA представлены такі виробники спортивного харчування та спортивних аксесуарів, як MST Nutrition, BioTechUSA, SCITEC NUTRITION, OSTROVIT та інші.

Компанія “STRONG.UA” також є офіційним представником у Києві торгової марки “MST Nutrition” та PROGRESS NUTRITION. “MST Nutrition” – це Європейська торгова марка з виробництва спортивного харчування, виробничі потужності якої знаходяться в Берліні, даний бренд є на сьогоднішній день лідером з якості та продажу спортивного харчування в Європі. PROGRESS NUTRITION – це новий бренд спортивного харчування, який виробляється в Угорщині на найсучаснішому обладнанні за новими Європейськими технологіями.

Мережа магазинів спортивного харчування “STRONG.UA” співпрацює з офіційним представником торгової марки Jan Tana. Jan Tana – це Американська компанія з виробництва спеціального гриму для учасників змагань з бодібілдингу та фітнес бікіні. 

У магазині працюють професійні продавці-консультанти, які підкажуть Вам як правильно приймати спортивне харчування та користь спортивного харчування для тих, хто займається спортом та будь-якими фізичними навантаженнями, а також веде активний спосіб життя. Наші фахівці безкоштовно проконсультують та допоможуть Вам скласти ПРАВИЛЬНУ схему прийому спортивного харчування, враховуючи індивідуальні особливості кожного.

З моменту заснування, компанія “STRONG.UA” є офіційним партнером та головним спонсором Харківської обласної федерації бодібілдингу. Компанія бере активну участь в організації змагань з бодібілдингу у Харківському регіоні та надає усіляку підтримку спортсменам.

Shop New Balance 3 поверх

New Balance - популярний американський бренд спортивного одягу і взуття

Shop Best Bip& Tucker 2 поверх

Заснована в 2005 році, мережа магазинів брендового одягу ВВТfashiongroup зарекомендувала себе як успішна, що динамічно розвивається, що йде в ногу зі світовими модними тенденціями.

На сьогоднішній день Best Bip& Tucker – це  понад 40 брендів чоловічого одягу, взуття та аксесуарів провідних виробників Європи.

Завдяки багаторічним прямим партнерським відносинам з провідними європейськими виробниками чоловічого та жіночого одягу, ми гарантуємо дотримання принципу «No fake», «No stoke»

Shop Under Armour 3 поверх

Бренд Under Armour заснований в 1996 році американським футболістом Кевіном Планком. І хоча сьогодні він заслужено є одним з найбільш технологічних в світі, свій шлях до успіху компанія почала з невеликого приватного капіталу Кевіна і гаражного формату пошиття виробів. Андер Армор офіційно надає екіпіровку американським спортивним командам і є фаворитом у професійних атлетів різних категорій спорту. В асортименті марки взуття, білизна, аксесуари та одяг для ефективних тренувань.

Shop Lotto 3 поверх

Компанія Lotto - це всесвітньо відомий італійський виробник спортивного взуття, одягу, аксесуарів і інвентарю, який почав свій шлях у 1973 році.

Більше