TOMMY HILFIGER

TOMMY HILFIGER — популярний бренд одягу та взуття родом з США. Марка орієнтована на виробництво доступних за ціною предметів гардероба, аксесуарів і парфумерії з натуральної сировини. В Україні особливої популярності набули сумки і сонцезахисні окуляри бренду, а також одяг від «Томмі Хілфігер» в невимушеному повсякденному стилі. Бренд виробив впізнаваний візуальний код, що дозволяє підкреслити індивідуальність кожної людини. Елементи різних колекцій прекрасно поєднуються між собою, чудово вписуються в уже наявний гардероб. Це є відображенням девізу компанії «Твоя філософія, твоє життя, твої правила!». Марка здобула всесвітню популярність завдяки високій якості, великому асортименту продукції і доступній ціновій політиці.

Shop GD Cashmere 2 поверх

GD CASHMERE — виробник трикотажного (в'язаного) одягу з кашеміру, мериносової вовни, шовку, бавовни. Створюємо для вас унікальні, зручні, затишні, гарні вироби з елітної італійської пряжі. Даруємо вам комфорт на кожен день.

Shop Under Armour 3 поверх

Бренд Under Armour заснований в 1996 році американським футболістом Кевіном Планком. І хоча сьогодні він заслужено є одним з найбільш технологічних в світі, свій шлях до успіху компанія почала з невеликого приватного капіталу Кевіна і гаражного формату пошиття виробів. Андер Армор офіційно надає екіпіровку американським спортивним командам і є фаворитом у професійних атлетів різних категорій спорту. В асортименті марки взуття, білизна, аксесуари та одяг для ефективних тренувань.

Shop SPRINGFIELD 2 поверх

SPRINGFIELD – іспанський бренд одягу для молодих, енергійних людей, які цінують стиль, універсальність та якість.

Більше