TOMMY HILFIGER

TOMMY HILFIGER — популярний бренд одягу та взуття родом з США. Марка орієнтована на виробництво доступних за ціною предметів гардероба, аксесуарів і парфумерії з натуральної сировини. В Україні особливої популярності набули сумки і сонцезахисні окуляри бренду, а також одяг від «Томмі Хілфігер» в невимушеному повсякденному стилі. Бренд виробив впізнаваний візуальний код, що дозволяє підкреслити індивідуальність кожної людини. Елементи різних колекцій прекрасно поєднуються між собою, чудово вписуються в уже наявний гардероб. Це є відображенням девізу компанії «Твоя філософія, твоє життя, твої правила!». Марка здобула всесвітню популярність завдяки високій якості, великому асортименту продукції і доступній ціновій політиці.

 

 

Shop Furla 1 поверх

Furla (укр. Фурла) – відомий італійський бренд, який виготовляє сумки, шкіряні аксесуари, годинники, окуляри та взуття.

Shop Glo studio 1 поверх

18+. glo(tm) призначений для повнолітніх споживачів тютюну або нікотину.

glo - це інноваційна технологія нагрівання тютюну, створена як альтернатива для повнолітніх курців.

Лінійка бренду представлена двомаформатами пристроїв, щоб задовольнити уподобання різних споживачів. Пристрій
компактний і простий у використанні - управління всього однією кнопкою. Має два режими нагрівання -  Стандартний та Буст, створений спеціально для поціновувачів більшого насичення.

Преміальний дизайн та широкий вибір стильних відтінків вдало підкреслюють індивідуальний образ.

Shop MAX&Co. 1 поверх

Max&Co - це бренд з яскравими колекціями молодіжного одягу. Він створений для сміливих особистостей, які живуть в динамічному темпі та не бояться експериментувати.

 

Більше