Marc Cain

Мода MARC CAIN — ні на що не схожа і водночас вірна собі.

Пізнавана і неповторна.

​Головним принципом створення колекцій служить ідея комбінування., тобто можливості поєднання різних предметів гардероба. Під комбінуванням в MARC CAIN розуміють не тільки ідеальний підбір окремих деталей, а, перш за все, майстерне поєднання здавалося б несумісних предметів одягу. Зустріч протилежностей, що створює, незважаючи ні на що, завершений вигляд. Освіжаюче і вишукане змішання стилів, що поєднують в собі різні силуети й матеріали. Все це створює нове розуміння терміна "СТИЛЬ" - стиль від MARC CAIN.

При цьому шлях модної марки MARC CAIN і її брендів MARC CAIN Collections, MARC CAIN Sports визначається фірмовою філософією, яка об'єднує в собі такі принципи: розуміння мистецтва і почуття прекрасного в поєднанні з невимушеністю і природністю, а також новаторські ідеї і ексклюзивність. Крім того, нашим кредо є високі вимоги до дизайну, якості, матеріалами та сучасні методи обробки крою.

 
MARC CAIN Collections - основний бренд марки — є заломленням міжнародних тенденцій у власному стилі і класі.

MARC CAIN Sports - це повсякденна невимушена одяг: оригінальна, спортивна, що уособлює собою життєву енергію. Бренд об'єднує в собі вираз моди і юності з функціональністю і впевненістю в собі.


Жінка, що вибирає MARC CAIN - яка вона? Вона живе сьогоднішнім днем. Вона впевнена в собі, відкрита новому, допитлива. Вона насолоджується тим, що вона - жінка. Її одяг - це її самовираження. Вона бажає виділятися — і робить це усвідомлено, але по-своєму. Невимушено і природно. Вона живе своїми думками і почуттями. Це помітно. Помітно і те, що за всім цим ховається таємниця.

Shop Laurel 1 поверх See. Feel. Love — гасло марки Laurel, дизайнери якої створюють як безпрограшні ділові образи так і  розслаблені casual-вбрання.Марка Laurel була заснована в Мюнхені в 1978 році як окрема лінія бренду Escada. Сімейна пара Вольфганг і Маргарет Лай замислили колекцію одягу для ділових успішних жінок - елегантну, стриману та дорогу. Жінка Laurel поважає ділової дрес-код та любить класику, але легко «тлумачить» строгі канони в рамках сучасних трендів. Елізабет Швайгер, головний дизайнер бренду, що займає цю позицію з 1995 року, так уявляє собі ідеальну клієнтку марки: «Наша героїня вже досягла зрілості та абсолютно індивідуальна у своїх вчинках. Жіноча харизма робить її неповторною. У кожну життєву ситуацію вона вносить свою життєрадісність та позитивну енергію ». Безумовно, й сама Елізабет налаштовує команду Laurel на успіх: саме після її призначення креативним директором марка Laurel вперше брала участь в міланському Тижні моди. Також під її керівництвом компанія отримала премію Dallas Fashion Award та запустила лінію Laurel Jeans.Характерна особливість сезонних колекцій Laurel - «спадкоємність», що дозволяє легко міксувати суміжні колекції та створювати гармонійні комплекти з моделей різних сезонів. Елегантні та романтичні образи з високоякісного шовку, трикотажу, джерсі, велюру, вовни, шкіри, замші та мережива належним чином оцінять ті, хто віддає перевагу перевіреній класиці та жіночному силуету, любить створювати свій ідеальний гардероб неспішно та вдумливо.Сьогодні Laurel - це успішний бренд преміум-класу, представлений у фірмових магазинах 30 країн світу. Shop Claudie Pierlot 1 поверх Бренд Claudie Pierlot належить до групи SMCP, в яку також входять бренди Sandro та Maje.Claudie Pierlot створила однойменний бренд у 1984 році та присвятила його «всім жінкам Парижу». Основні фактори успіху бренда  - це співвідношення високої якості, визнаної у всьому світі паризької майстерності та помірної ціни. Стильна француженка створила ідеальний гардероб - елегантний і в той же час простий. Сьогодні бренд Claudie Pierlot відтворює образ справжньої парижанки: молодої жінки, яка відкрита до всього світу, полюбляє подорожувати та цінує свою свободу.В колекції SS-19 присутній одяг як для повсякденного життя, коктейлю або свята, так і більш спортивні варіанти або аутфіти для роботи. Натуральні матеріали, стильні деталі та яскраві акценти – всі ці елементи створюють унікальний сучасний стиль. Комбінуючи між собою ці речі, гардероб Claudie Pierlot можуть використовувати як молоді впевнені в собі дівчата, так і сучасні жінки, які надають перевагу класиці. Shop MustHave 2 поверх MustHave – перший український мас-маркет жіночого одягу. Бренд працює на ринку з 2010 року, коли його засновниці – Анна Бец та Анастасія Дзюба – випустили свою першу колекцію. Shop Annette Görtz 1 поверх У бутіку Annette Gortz представлена ​​колекція елегантного, якісного німецького одягу для ділових жінок.
Більше