Marc Cain

Компанія Marc Cain, що стала популярним міжнародним брендом, була заснована в 1973 році Гельмутом Шлоттерером, головою правління компанії. Сьогодні Marc Cain - це всесвітньо відомий бренд преміум-класу в сегменті ринку модного жіночого одягу з власним виробництвом в Німеччині. Центральне підприємство Marc Cain GmbH, звідки здійснюється управління, розташоване в Бодельсгаузен. Як і раніше, головою правління компанії і її керівником залишається Хельмут Шлоттерер. Завдяки цьому Marc Cain відноситься до небагатьох підприємств в сфері моди в Німеччині, якими керують їх власники.

У компанії Marc Cain кожна колекція - зірка! Філософія компанії визначається такими принципами: почуттям естетики і мистецтва в поєднанні з невимушеністю і природністю, інноваційним мисленням і неповторністю. Мода кожен раз трохи інша, але завжди залишається сама собою. Унікальний і неповторний образ - на таке бачення спирається компанія Marc Cain в підборі одягу.

У поняття «образу» Marc Cain включає не тільки ідеальну добірку окремих деталей комплекту одягу, але в першу чергу вишукане поєднання, здавалося б, несумісних його частин. Зустріч протилежностей, що забезпечує, незважаючи ні на що, завершений вигляд. Що виникає при зіткненні напруга утворює нове, власне визначення поняття «образу» - неповторного образу Marc Cain. Цей образ знаходить відображення в п'яти лініях: Marc Cain Collections, Marc Cain Sports, Marc Cain Essentials, Marc Cain Additions і Marc Cain Bags & Shoes.

Клієнтки бренду Marc Cain - це сучасні жінки, які впевнені в собі, відкриті і допитливі. Їм подобається відчувати себе жінками і висловлювати це в одязі, яку вони носять, - природньо і невимушено.

Shop LUXAN 3 поверх

LUXAN — магазин головних уборів, шкіргалантереї та сумок.

Shop Секунда - годинники для кожного! 2 поверх

Більш ніж 25 років мережа магазинів годинників «Секунда» надає своїм клієнтам широкий асортимент товарів відомих світових брендів:

  •          Елегантні і бездоганно точні швейцарські годинники: CERTINA, BALMAIN, TISSOT, EDOX, ORIS, SWISS MILITARY HANOWA, HANOWA і інші;
  •          Міцні та надійні CASIO зі своїми легендарними колекціями: G-SHOCK, PRO TRECK, EDIFICE і BABY-G;
  •          Стильні і вишукані fashion-годинники: FOSSIL, DIESEL, DKNY, OBAKU і інші.

Ставши власником модного і яскравого аксесуару такого як наручний годинник, Ви проявите свою індивідуальність, підкреслите свій стиль і завжди будете ловити на собі захоплені погляди.

Купуючи годинник в мережі «Секунда», Ви можете бути впевнені, що стали володарем оригінального годинника і не переживати про його якість і високе сервісне обслуговування.

Цінуйте, бережіть та керуйте своїм часом разом з «Секундою»!

Shop Samsonite 3 поверх

Samsonite — один з найбільших і найвідоміших розробників та виробників в багажній індустрії світу. Будучи одним з перших брендів в області подорожей, Samsonite вже 110 років вкладає свою майстерність і новаторство в створення  стильних і високоякісних виробів для мандрівників з усіх країн світу. Зараз, коли індустрія туризму зростає з кожним роком, Samsonite продовжує залишатися світовим лідером, постійно представляючи нові технології, матеріали та дизайн.
Кожен новий продукт компанії Samsonite продовжує втілювати в собі цінності, на яких був заснований Samsonite — висока якість, виняткова надійність і незмінний стиль.

Shop Vitto Rossi 3 поверх

Vitto Rossi - якісне і стильне жіноче і чоловіче взуття, сумки, ремені, аксесуари

Більше