Marc Cain

Компанія Marc Cain, що стала популярним міжнародним брендом, була заснована в 1973 році Гельмутом Шлоттерером, головою правління компанії. Сьогодні Marc Cain - це всесвітньо відомий бренд преміум-класу в сегменті ринку модного жіночого одягу з власним виробництвом в Німеччині. Центральне підприємство Marc Cain GmbH, звідки здійснюється управління, розташоване в Бодельсгаузен. Як і раніше, головою правління компанії і її керівником залишається Хельмут Шлоттерер. Завдяки цьому Marc Cain відноситься до небагатьох підприємств в сфері моди в Німеччині, якими керують їх власники.

У компанії Marc Cain кожна колекція - зірка! Філософія компанії визначається такими принципами: почуттям естетики і мистецтва в поєднанні з невимушеністю і природністю, інноваційним мисленням і неповторністю. Мода кожен раз трохи інша, але завжди залишається сама собою. Унікальний і неповторний образ - на таке бачення спирається компанія Marc Cain в підборі одягу.

У поняття «образу» Marc Cain включає не тільки ідеальну добірку окремих деталей комплекту одягу, але в першу чергу вишукане поєднання, здавалося б, несумісних його частин. Зустріч протилежностей, що забезпечує, незважаючи ні на що, завершений вигляд. Що виникає при зіткненні напруга утворює нове, власне визначення поняття «образу» - неповторного образу Marc Cain. Цей образ знаходить відображення в п'яти лініях: Marc Cain Collections, Marc Cain Sports, Marc Cain Essentials, Marc Cain Additions і Marc Cain Bags & Shoes.

Клієнтки бренду Marc Cain - це сучасні жінки, які впевнені в собі, відкриті і допитливі. Їм подобається відчувати себе жінками і висловлювати це в одязі, яку вони носять, - природньо і невимушено.