Fissman

Fissman — виробник посуду, кухонного приладдя та аксесуарів зі світовим ім'ям. Данський бренд завоював бездоганну репутацію завдяки високій якості, стильному дизайну, безпеці продукції. Фірмовий магазин "Фіссман" пропонує великий асортимент посуду, з якого приготування їжі перестане бути стомлюючою щоденною рутиною. Товари цього бренду перетворюють кухню в лабораторію з виробництва кулінарних шедеврів, надихають на вдосконалення улюблених рецептів і створення нових. Відкрийте в собі талант шеф-кухаря з продукцією знаменитої європейської марки!

Shop ProMenu 4 поверх

ProMenu - шеф-магазин кухонних емоцій. Колекції магазину ProMenu надихають на приготування кулінарних шедеврів. Пропонуючи широкий вибір кухонного начиння, гаджетів для приготування вишуканих страв, коктейлів і напоїв, кавоварок і літератури, магазин формує справжній культ кулінарії. 

Shop MUZA HOME 4 поверх

MUZA HOME - якісні товари для будинку, елітне постільне, спальний декор і товари для сну.

Компанія "MUZA HOME" була заснована в 2011 році. Працює з елітними будинками текстильної промисловості, якщо ви цінуєте якість і стиль, то це якраз той магазин, що вам потрібен. Згуртований, енергійний колектив, захоплений своєю справою, підбере для вас варіанти декору, а також допоможе вам у створенні атмосфери домашнього тепла і затишку. 

Shop ZELENA 1 поверх

ZELENA – ДАРУЄМО ЦІННЕ!

Shop Zara Home (тимчасово зачинено) 2 поверх

Тимчасово не працює!

Zara Home — це мода у домі, декоративні тканини і товари з гарантованою якістю і за доступними цінами.

Більше