Arber

ARBER - український бренд чоловічого та жіночого одягу #1 в Україні з власним виробництвом.

ARBER — це два великих виробництва, що відшивають одяг для українців та поціновувачів бренду з-за кордону. Наші дизайнери та конструтори роблять речі якісними та зручними, аби ви могли створити образ від ARBER для будь-яких подій. 

Щодня ми працюємо над впровадженням передових технологій розробки одягу.  Щоб одяг був не просто стильним, а й комфортним.

Магазини ARBER — це не просто місце, де можна обрати та приміряти одяг. Наші консультанти допоможуть створити унікальний образ, що пасуватиме саме Вам.

ARBER —якість завжди вища за ціну.

Shop Bershka (тимчасово зачинено) 2 поверх

Магазин BERSHKA — це найкраще місце, куди можна прийти за модними луками, якщо ви молоді, енергійні та відкриті до всього нового та яскравого. Мережева торгова марка кожного сезону радує своїх прихильників оригінальними колекціями. Одяг Bershka — універсальний та підійде на кожен день. Тут також можна знайти свіжі й небанальні ідеї для образів на вечірку. Головне — не забудьте про аксесуари та взуття! В магазині торгової марки ви знайдете всі необхідні елементи, щоб скласти найкращі експресивні образи. Не пропустіть сезонні новинки!

Shop Roy Robson 1 поверх

Roy Robson – це відомий у багатьох країнах світу бренд чоловічої моди

Shop TOMMY HILFIGER 1 поверх

TOMMY HILFIGER - люксовий бренд жіночого та чоловічого одягу та аксесуарів

Shop Best Bip& Tucker 2 поверх

Заснована в 2005 році, мережа магазинів брендового одягу ВВТfashiongroup зарекомендувала себе як успішна, що динамічно розвивається, що йде в ногу зі світовими модними тенденціями.

На сьогоднішній день Best Bip& Tucker – це  понад 40 брендів чоловічого одягу, взуття та аксесуарів провідних виробників Європи.

Завдяки багаторічним прямим партнерським відносинам з провідними європейськими виробниками чоловічого та жіночого одягу, ми гарантуємо дотримання принципу «No fake», «No stoke»

Більше