Watsons

Watsons — міжнародна мережа магазинів краси та здоров’я. Сьогодні в магазинах представлено більше 15 000 товарів. Поряд з відомими світовими брендами ми завжди пропонуємо альтернативу — якісні товари власного виробництва, корейська косметика та європейський імпорт. Це продукти виняткової якості, які в Україні представлені тільки в магазинах Watsons.
Протягом багатьох років ми задаємо стандарти на ринку краси і здоров’я, надаючи персоналізовані рекомендації та консультації, пропонуючи найширший асортимент продукції.

A.S. Watson Group є однією з найбільших роздрібних мереж товарів для краси та здоров’я в Азії та Європі, мета якої – дати більше для життя своїх споживачів по всьому світу – в будь-який час і в будь-якому місці – в роздрібних магазинах мережі, в Інтернеті і через мобільні пристрої.
Виглядай гарно, почувайся чудово!

Shop Inglot 1 поверх

Inglot — мережа фірмових центрів з навчання мистецтву макіяжу. Для нових і постійних клієнтів бренду проводяться захоплюючі заходи: тренінги, семінари, майстер-класи. Під час таких занять експерт з макіяжу Слава Чайка вчить користуватися професійною косметикою Inglot, наприклад, накладати різноманітні засоби, підбирати мейк-ап за типом зовнішності і віком. Освітні центри цього бренду залишаються найпопулярнішими курсами візажу, допомагаючи жінкам залишатися чарівними. Магазини косметики Інглот в Києві пропонують постійним клієнтам спеціальні знижки і бонуси, сезонні розпродажі, дозволяючи оцінити переваги професійних засобів.

Shop Watsons 0 поверх

Watsons — міжнародна мережа магазинів краси та здоров’я. 

Shop BROCARD 1 поверх

BROCARD – мережа парфумерії та косметики сегмента luxury, яка налічує 95 магазинів у 25 містах.

Shop ISEI Вeauty Market 0 поверх

ISEI — це 90 б’юті-сторів по всій Україні.

Більше