Магазин Watsons відкрився у ТРЦ Gulliver - новини від ТРЦ Гулівер

Магазин Watsons відкрився у ТРЦ Gulliver

Watsons це велика міжнародна мережа в країнах Азії та Європи, якій в цьому році виповнилося 180 років (A.S.Watson Group). А український Watsons у цьому році святкує 10 років!

Площа магазину складає - 169 кв.м. і знаходиться він на 0 поверсі ТРЦ.

У новому магазині буде представлено широкий асортимент декоративної косметики та косметики по догляду за шкірою, яку індивідуально допоможуть підібрати консультанти магазину.

Також в магазині запущений новий сервіс Click&Collect. За допомогою якого можна вибрати товари на сайті й забрати вже через 2 години в магазині.

Як і в кожному магазині Watsons поряд з відомими світовими брендами завжди можна знайти альтернативу - якісні товари власного виробництва, ексклюзивні товари європейської якості та локальні українські бренди. Це продукти виняткової якості, які в Україні представлені тільки в магазинах Watsons.

Також у магазині широко представлена лінійка корейської косметики, яка популярна в магазинах Азії.

25 вересня відбудеться святкове відкриття магазину, тож на вас у цей день чекає багато подарунків, спеціальних пропозицій та сюрпризів.

Чекаємо на вас!

ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 “Зроби крок. Чуйність перемагає насильство” “Зроби крок. Чуйність перемагає насильство” Більше