Магазин Watsons відкрився у ТРЦ Gulliver - новини від ТРЦ Гулівер

Магазин Watsons відкрився у ТРЦ Gulliver

Watsons це велика міжнародна мережа в країнах Азії та Європи, якій в цьому році виповнилося 180 років (A.S.Watson Group). А український Watsons у цьому році святкує 10 років!

Площа магазину складає - 169 кв.м. і знаходиться він на 0 поверсі ТРЦ.

У новому магазині буде представлено широкий асортимент декоративної косметики та косметики по догляду за шкірою, яку індивідуально допоможуть підібрати консультанти магазину.

Також в магазині запущений новий сервіс Click&Collect. За допомогою якого можна вибрати товари на сайті й забрати вже через 2 години в магазині.

Як і в кожному магазині Watsons поряд з відомими світовими брендами завжди можна знайти альтернативу - якісні товари власного виробництва, ексклюзивні товари європейської якості та локальні українські бренди. Це продукти виняткової якості, які в Україні представлені тільки в магазинах Watsons.

Також у магазині широко представлена лінійка корейської косметики, яка популярна в магазинах Азії.

25 вересня відбудеться святкове відкриття магазину, тож на вас у цей день чекає багато подарунків, спеціальних пропозицій та сюрпризів.

Чекаємо на вас!

Запрошуємо на фан-зустріч з героями мультфільму Запрошуємо на фан-зустріч з героями мультфільму "Мавка. Лісова пісня" в ТРЦ Gulliver! SOVA x FROLOV: нова колаборація, яка рятує життя SOVA x FROLOV: нова колаборація, яка рятує життя У ТРЦ Gulliver відкривається виставка У ТРЦ Gulliver відкривається виставка "Дивовижний світ Любові Панченко" Більше