Vitto Rossi

Vitto Rossi — європейська марка взуття і модних повсякденних аксесуарів. Чоловічі та жіночі колекції бренду більше 10 років користуються популярністю серед українців. Працюють магазини Vitto Rossi в Києві та інших містах країни. Кожна пара виготовляється з натуральної сировини вищої якості: шкіра, нубук з гідрофобними властивостями, м'яка замша, зносостійкий текстиль. В асортименті "Вітто Россі" ви знайдете як не застаріваючі класичні, так і трендові моделі: легкі босоніжки, сандалі, демісезонні туфлі, лофери, черевики, утеплені чоботи, уггі. Додатково у фірмових бутиках представлені ремені, стильні сумки, спеціалізовані засоби для взуття.

Shop Under Armour 3 поверх

Бренд Under Armour заснований в 1996 році американським футболістом Кевіном Планком. І хоча сьогодні він заслужено є одним з найбільш технологічних в світі, свій шлях до успіху компанія почала з невеликого приватного капіталу Кевіна і гаражного формату пошиття виробів. Андер Армор офіційно надає екіпіровку американським спортивним командам і є фаворитом у професійних атлетів різних категорій спорту. В асортименті марки взуття, білизна, аксесуари та одяг для ефективних тренувань.

Shop HOUSE 3 поверх

HOUSE - магазин сучасного, бюджетного одягу для молоді і підлітків

Shop PUMA 3 поверх

PUMA розробляє інноваційні продукти для кращих результатів, для найшвидших спортсменів в історії.

Shop Aeronautica Militare 1 поверх

Aeronautica Militare - італійський бренд преміум-якості створений для тих, хто обожнює адреналін, сміливо йде на зустріч пригодам і звик відчувати свободу в кожному своєму руху!

Більше