ditto

ditto - простір, в якому кожен відвідувач зможе сформувати свій неповторний образ, підібрати унікальний стиль: від чоловічої класики, що доречна на діловій зустрічі, до легкої неповторності витонченою модниці, що притягує до себе погляди на вечірці.

У магазинах взуття ditto ми представляємо нові колекції взуття, які задовольнять потреби найвибагливіших клієнтів. Ми представляємо чоловічі і жіночі колекції взуття в стилях classic, casual та active. ditto працює з українськими та європейськими виробниками, постійно розширюючи асортимент. Тут завжди можно відшукати щось новеньке.

Повертаємо  кешбек у розмірі 10 % про покупці .

Shop HOUSE 3 поверх

HOUSE - магазин сучасного, бюджетного одягу для молоді і підлітків

Shop Polo Ralph Lauren 1 поверх

Культовий автентичний одяг американського бренду Polo Ralph Lauren – дорогий, але водночас лаконічний, модний, але незалежний від швидкоплинності моди. Сорочка-поло з логотипом гравця в поло, вінтажний денім, речі з американською символікою, светр з ведмедиком, блейзер темно-синього кольору є найбільш знаковими елементами бренду. Вони представлені в магазині Polo Ralph Lauren у широкому асортименті як у чоловічих, так і в жіночих колекціях. Дизайн магазину оновлює саму суть бренду Polo Ralph Lauren з американським акцентом у кожній деталі. Різноманітність кольорів і текстур створює теплу і гостинну атмосферу заміського будинку на Східному узбережжі.

Shop Lacoste 1 поверх

Lacoste - французька компанія з виробництва одягу, взуття, парфумерії, окулярів, годинників та різних шкіряних виробів.

Більше