ТОРГОВО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ ЦЕНТР

Чоловічий та жіночий одяг

0-9
 • 2XU
  -

  2XU (Two Times You) – це спортивний одяг для любителів і спортсменів, які віддають перевагу інноваційним матеріалам і технологіям, уважно ставляться до свого здоров'я і підвищують ефективність всюди, де це можливо.

  Подробнее
A
B
C
 • Camel Active
  -

  Монобрендовий магазин німецької марки Camel Active створює сучасний одяг, взуття та аксесуари, які поєднують натуральні високоякісні матеріали з функціональними елементами і тканинами.

  Подробнее
E
F
 • Franttini
  2 Смотреть на схеме

  Це ексклюзивні вироби для людей з гарним смаком – класика, в якій стриманість та оригінальність вдало поєднуються з модними тенденціями.

  Подробнее
H
L
M
P
 • Polo Ralph Lauren
  1 Смотреть на схеме

  Культовий автентичний одяг американського бренду Polo Ralph Lauren – дорогий, але водночас лаконічний, модний, але незалежний від швидкоплинності моди. Сорочка-поло з логотипом гравця в поло, вінтажний денім, речі з американською символікою, светр з ведмедиком, блейзер темно-синього кольору є найбільш знаковими елементами бренду. Вони представлені в магазині Polo Ralph Lauren у широкому асортименті як у чоловічих, так і в жіночих колекціях. Дизайн магазину оновлює саму суть бренду Polo Ralph Lauren з американським акцентом у кожній деталі. Різноманітність кольорів і текстур створює теплу і гостинну атмосферу заміського будинку на Східному узбережжі.

  Подробнее
R
S
К