НАШІ ЗІРКИ

ПЛОЩА ЗІРОК У КИЄВІ - ТРЦ ГУЛІВЕР

ПАРТНЕРИ

Star
ПРО ПЛОЩУ ЗІРОК

Серед сотень сучасних пам'яток, пам'ятників історії і архітектури, є в Києві одне місце, яке незмінно привертає столичних жителів і численних туристів. Цієї пам'ятки всього кілька років, але вона вже увійшла в історію столиці. Саме тут увічнена пам'ять великих, відомих і популярних українців, які зробили неоціненний внесок у розвиток української культури.

У центрі Києва, уздовж бул. Лесі Українки, вул. Еспланадної та Спортивної площі, ТРЦ «GULLIVER», спільно з партнерами і Міністерством молодості та спорту України, відкрили, яка стала вже знаменитою, «ПЛОЩА ЗІРОК». Ідея почала реалізовуватися в 2015 році, і незабаром проект перетворився на постійну пам'ятку Києва.

Кожен українець може з гордістю перераховувати імена людей, навік зазначених визнанням на «Площі зірок». Найвідоміші і великі діячі української культури, театру і кіно, музики, творчості та спорту удостоєні іменними знаками, виконаними з латунного сплаву. На кожній - ім'я і QR-код, перейшовши за яким можна докладно дізнатися докладну інформацію про номінанта.

Установка і церемонія відкриття кожної зоряної плити на площі, завдяки організаторам та громадськості, стають подією в житті столиці. Тисячі киян і гостей столиці, приходять побачити своїх кумирів і стають учасниками урочистого дійства.

«Площа зірок» - це унікальний соціально-громадський проект популяризації національної культури, визнання внеску відомих і великих українців в розвиток і процвітання нашої країни.

Театр і кіно, спорт і музика - ось головні номінації, в яких відзначаються досягнення і вибираються імена, гідні представляти Україну.

Видатні українці, які досягли найкращих результатів у своїх категоріях

Великі імена українського театру і кіно на «Площі зірок»
Український театр і кінематограф одночасно мають глибоке коріння і дуже юні, як і сама наша держава. Об'єднання класичної акторської школи і талантів молодих артистів створює і розвиває незалежне вітчизняне мистецтво. Є актори театру і кіно, які назавжди вписали своє ім'я в історію України. Саме їм встановлені іменні знаки на «Площі зірок»:
 • Богдан Ступка - гранд української культури: понад сто ролей у кіно і півсотні в театрі, численні національні та міжнародні нагороди, Герой України. Тарас Бульба, у виконанні Богдана Ступки, став потрясінням для сучасників.
 • Ада Роговцева - геніальна актриса театру і кіно, громадський діяч і педагог, чий талант засяяв в далеких 60-х роках минулого століття і продовжує все своє життя до наших днів служити великій музі мистецтва.
 • Володимир Горянський - найпопулярніший вітчизняний актор, Народний артист України. Один з найбільш маститих майстрів мистецтва сучасності.
 • Ахтем Сеїтаблаєв - сучасний кримськотатарський і український актор і режисер. Його фільм «Киборги. Герої не вмирають » став для багатьох справжнім одкровенням про війну, а остання картина« Захар Беркут» справжнім проривом у вітчизняному кінематографі.
 • Марія Примаченко - унікальна українська художниця, чиї картини підкорював європейські і світові столиці, а фахівці визнали її як творця своєю неповторною і яскравою художньої школи.
 • Рима Зюбіна - сучасна популярна актриса, лауреат незліченної кількості нагород і премій.
Тепер поряд з голлівудською «алеєю слави», в світі відома і площа українських зірок кіно і театру.
Спортивні зірки України
Українські спортсмени щодня вносять величезний вклад у зміцнення міжнародного іміджу нашої країни, завойовуючи численні медалі на найпрестижніших світових змаганнях. На «Площі зірок» горять незгасним олімпійським вогнем імена таких спортсменів як:
 • Один з кращих футбольних тренерів в світі Валерій Лобановський, з ім'ям якого нерозривно пов'язана історія київського «Динамо».
 • Жива легенда вітчизняного футболу Олег Блохін.
 • Кращий бомбардир в історії збірної України, тренер національної збірної Андрій Шевченко.
 • Гранд української художньої гімнастики, тренерка, яка подарував світу зірок олімпіад, - Ірина Дерюгіна.
 • Дмитро Христич - найвідоміший в світі хокеїст, легенда НХЛ.
 • Один з найвідоміших вітчизняних баскетболістів Станіслав Медведенко.
 • Багаторазова олімпійська чемпіонка з плавання Яна Клочкова.
 • Валерій Борзов - легкоатлет, п'ять разів сходив на олімпійський п'єдестал.
 • Чемпіон світу і Європи з плавання Михайло Романчук.
 • Багаторазовий параолімпійський призер Світлана Трифонова.
 • Чемпіонка Олімпіади з біатлону Олена Підгрушна.
 • Багаторазова рекордсменка та чемпіонка світу з пауерліфтингу Лариса Соловйова.
 • Легкоатлетка, чемпіонка олімпіади зі стрибків у висоту, Юлія Левченко.
 • Наймолодша чемпіонка світу з дзюдо Дарина Білодід.
 • Фехтувальниця, олімпійська чемпіонка, Ольга Харлан.
 • Лижний фристайлист і переможець зимової Олімпіади Олександр Абраменко.
 • Один з найвідоміших в світі тренерів, чиє життя нерозривно пов'язане з боксом - Михайло Зав'ялов.
 • Рекордсменка, найсильніша жінка планети Ольга Лящук.
 • Чемпіон світу з боксу Віктор Постол.
Дивлячись на імена наших чемпіонів, чиї імена тепер навік відбиті в камені, Україну можна сміливо назвати сильною спортивної нацією.
Музичний олімп України
Сучасна українська музика гідно увійшла в світову культуру, створивши свій неповторний стиль і звучання. Численні зірки музики, естради та шоу - бізнесу популярні не тільки на батьківщині, але і за кордоном, збирають стадіони і прославляють музикою ім'я України по всьому світу. «Площа зірок» все частіше поповнюється новими іменами знаменитостей, відомих музикантів і виконавців.
Музика не підвладна віку і титулам. Іменний знак народної улюблениці, однією з найвідоміших виконавиць українських пісень, Ніни Матвієнко є сусідами з сучасними хітмейкерами - гуртом «Время и Стекло», а народна артистка України і політичний діяч Оксана Білозір з запалюючим стадіони MONATIKом. Пам'яті «голосу совісті України» закладена плита музиканта Кузьми Скрябіна. Різні за стилем, але неодмінно яскраві в творчості, відзначені групи «СКАЙ», «Друга Ріка», і «ТНМК». Визнано народним надбанням електро-поп проект Євгена Філатова «The Maneken». Як і завжди, на Площі яскраво блищить зірочка популярної співачки Олі Полякової.
В круговороті турбот, розваг і маленьких щоденних радощів, серед тисячі людей, які щодня проходять повз пам'ятних знаків, ні-ні, та й зупиниться зовсім юний українець, щоб подивитися на впаяні в плити імена людей, чиї досягнення назавжди закарбувалися в історії батьківщини. Проект «Площа зірок» - послання наступним поколінням, як жили і творили українці нашого часу!