BRAND ROOM

BRAND ROOM - концептуальний мультибрендовий магазин шоу-рум жіночого одягу та аксесуарів українських брендів. Працює в форматі образ під ключ, для будь-якої події і на будь-який гаманець.

BRAND ROOM - це висока якість і стильні дизайнерські рішення. Завдяки відмінному сервісу, широкому асортименту і індивідуальному підходу до клієнта, кожен покупець зможе знайти в магазині свій ідеальний образ.

У магазині представлені різні стилістичні напрямки від кежуал і спорт шику до вечірніх колекцій і ділового стилю, що дозволяє зібрати актуальні трендові комплекти і образи включаючи міксуванні стилів.

У нас широкий вибір українських брендів, як ALEX.Q, BAKIROVA, BE QUEEN, BENEVITSKAYA, EL.LAPIR, ELOQENT, GLAM LOOK, KAPPIE, KIANTI, KOSA, LAPYUk, MARICHEVA, MONDAY, MYVO, NEHA SWIM, PINNY UNERWEAR, REDACTOR, TRINITY, TWINS STYLE, U’’NEED, UN AMOR, YOU OWN, OSNOVA, MARLEN, CLOUSE 22, TSARSKAYA, FABLE.

 

Багато з представлених брендів приймають замовлення на індивідуальний пошив за мірками покупців.

BRAND ROOM - працює в колаборації з стилістами, а так само проводить на регулярній основі дні до штатного стилістом.

Стиліст консультант дизайнерського одягу проводить індивідуальні консультації та допоможе підібрати одяг і аксесуари, складе закінчені модні образи.

У нас є все для комфортного і невимушеного шопінгу в одному місці.

BRAND ROOM змінить ваше уявлення про покупки! З нетерпінням чекаємо вас в нашому жіночому просторі!