BRAND ROOM

BRAND ROOM - концептуальний мультибрендовий магазин шоу-рум жіночого одягу та аксесуарів українських брендів. Працює в форматі образ під ключ, для будь-якої події і на будь-який гаманець.

BRAND ROOM - це висока якість і стильні дизайнерські рішення. Завдяки відмінному сервісу, широкому асортименту і індивідуальному підходу до клієнта, кожен покупець зможе знайти в магазині свій ідеальний образ.

У магазині представлені різні стилістичні напрямки від кежуал і спорт шику до вечірніх колекцій і ділового стилю, що дозволяє зібрати актуальні трендові комплекти і образи включаючи міксуванні стилів.

У нас широкий вибір українських брендів, як KOSA, LOREINE, ANNA GRACE, IMPALA, NINA VLADI, BLISS POINT, HASHTAG 11, MON BLANCHE, SVIRIDOVA, MARICHEVA, ELENA BAKIROVA , NB, VIVI WOO, BENEVITSKAYA, REDACTOR , TRINITY, 7/11 Seven Eleven, TU ES , EL.LAPIR , JO NESTLE, DUKACHI.

Багато з представлених брендів приймають замовлення на індивідуальний пошив за мірками покупців.

BRAND ROOM - працює в колаборації з стилістами, а так само проводить на регулярній основі дні до штатного стилістом.

Стиліст консультант дизайнерського одягу проводить індивідуальні консультації та допоможе підібрати одяг і аксесуари, складе закінчені модні образи.

У нас є все для комфортного і невимушеного шопінгу в одному місці.

BRAND ROOM змінить ваше уявлення про покупки! З нетерпінням чекаємо вас в нашому жіночому просторі!