Червень багатий не тільки на класні івенти, але і на відкриття магазинів у ТРЦ Gulliver - новини від ТРЦ Гулівер

Червень багатий не тільки на класні івенти, але і на відкриття магазинів у ТРЦ Gulliver

І ми починаємо це яскраве літо з шопінгу у BRAND ROOM.

BRAND ROOM - концептуальний мультибрендовий магазин шоу-рум жіночого одягу та аксесуарів українських брендів. У магазині представлені різні стилістичні напрямки від кежуал і спорт шику до вечірніх колекцій і ділового стилю, що дозволяє зібрати актуальні трендові комплекти та образи включаючи міксуванні стилів.

BRAND ROOM - працює в колаборації зі стилістами. Стиліст консультант дизайнерського одягу проводить індивідуальні консультації та допоможе підібрати одяг і аксесуари, складе закінчені модні образи. Просто рай для жінок, де ви зможете знайти не лише стильний гарний одяг, але й отримати консультацію від професійного стиліста.

BRAND ROOM змінить ваше уявлення про покупки!

З нетерпінням чекаємо вас в нашому жіночому просторі!

Нарешті! В нашому ТРЦ відкрився перший і єдиний офіційний магазин Aeronautica Militare у Києві! Нарешті! В нашому ТРЦ відкрився перший і єдиний офіційний магазин Aeronautica Militare у Києві! У ТРЦ Gulliver відкрився новий магазин BRIAR, тому запрошуємо усіх у світ барв та індивідуальності! У ТРЦ Gulliver відкрився новий магазин BRIAR, тому запрошуємо усіх у світ барв та індивідуальності! Магазин Watsons відкрився у ТРЦ Gulliver Магазин Watsons відкрився у ТРЦ Gulliver Більше