Червень багатий не тільки на класні івенти, але і на відкриття магазинів у ТРЦ Gulliver - новини від ТРЦ Гулівер

Червень багатий не тільки на класні івенти, але і на відкриття магазинів у ТРЦ Gulliver

І ми починаємо це яскраве літо з шопінгу у BRAND ROOM.

BRAND ROOM - концептуальний мультибрендовий магазин шоу-рум жіночого одягу та аксесуарів українських брендів. У магазині представлені різні стилістичні напрямки від кежуал і спорт шику до вечірніх колекцій і ділового стилю, що дозволяє зібрати актуальні трендові комплекти та образи включаючи міксуванні стилів.

BRAND ROOM - працює в колаборації зі стилістами. Стиліст консультант дизайнерського одягу проводить індивідуальні консультації та допоможе підібрати одяг і аксесуари, складе закінчені модні образи. Просто рай для жінок, де ви зможете знайти не лише стильний гарний одяг, але й отримати консультацію від професійного стиліста.

BRAND ROOM змінить ваше уявлення про покупки!

З нетерпінням чекаємо вас в нашому жіночому просторі!

Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Більше