Карта

Електроніка та техніка

Вибір побутової техніки або електроніки для дому та особистого користування - це зазвичай спокійний, вдумливий процес, коли порівнюються виробники і моделі, ціни та корисні функції. Іноді потрібно кілька відвідувань магазину побутової техніки, щоб удома раціонально обдумати вибір, пошукати інформацію в Інтернеті і прийняти остаточне рішення. А наскільки ускладнюється цей процес, коли магазин електроніки знаходиться на краю міста і поїздки забирають багато цінного часу.

ТРЦ «GULLIVER», розташований в самому центрі столиці, пропонує відвідувачам цілий ряд кращих магазинів побутової техніки та електроніки, розташованих на нульовому поверсі торгового центру. Немає потреби витрачати сили і час на дорогу і організовувати доставку обладнання з околиці Києва. Все необхідне для дому можна придбати в одному місці під дахом найбільшого українського торгово - розважального центру «GULLIVER»

Кращі магазини побутової техніки та електроніки на одному поверсі одного ТРЦ

Вибрати холодильник, ноутбук, телевізор, порохотяг, мікрохвильову піч і ще тисячі різних товарів будь-якої марки і будь-якого виробника, допоможе магазин найбільшої української мережі «Ельдорадо». Важко перелічити всі найменування продукції, представленої на полицях цього гіпермаркету техніки від бюджетних варіантів до останніх новинок провідних компаній світу.

 «Ельдорадо» - це не тільки світ побутової техніки і електроніки, а й територія низьких цін, знижок і акцій. Дуже затребуваною серед відвідувачів стала система розстрочки на великий асортимент товарів, що дозволяє безпроцентно купувати необхідне обладнання оплачуючи його частинами.

Китайська корпорація «Xiaomi» - світовий лідер з виробництва смартфонів, телевізорів, персональної електроніки і електротранспорту. Великий роздрібний магазин - шоурум, розташований на нульовому поверсі ТРЦ «GULLIVER», пропонує відвідувачам центру придбати товари таких популярних брендів, як Xiaomi, Redmi, Mi, і MIJIA. Традиційні пристрої, звичні для будь-якої сучасної людини, перемежовуються з технічними електронними інноваціями технології «розумний будинок» для кухні, для ванної та всього будинку.

 «Vodafone» - лідер серед мобільних операторів України, перестав асоціюватися тільки з наданням послуг зв'язку. Тепер в магазинах компанії можна придбати сучасні смартфони провідних світових виробників, гаджети та мережеве обладнання. Головними критеріями в роботі спеціалізованого магазину «Vodafone» в ТРЦ «GULLIVER» залишаються якість товарів, великий вибір і цінова доступність для бюджету будь-якого користувача. Презентації та розстрочення, професійні консультації та знижки, посмішки колективу та акції – це звичайні трудові будні павільйону компанії, розташованого на нульовому поверсі торгового центру.

Наш ТРЦ пропонує відвідувачам весь світ сучасних технологій, представлений кращими магазинами світових і українських лідерів.

Центр Києва - від великої історії до сучасного формату відпочинку всієї сім'ї

Торгово - розважальний центр «GULLIVER» гармонійно вписався в історичний центр української столиці і кожен день створює нову історію сучасного європейського мегаполісу. Наш центр - це:

  • Саме зручне розташування і доступність усіма видами громадського та особистого транспорту.

  • Максимально можливий асортимент різних товарів і послуг.

  • Страви різних країн світу, пропоновані в численних ресторанах і кафе.

  • Розважальні заклади та заходи на будь-який смак наших гостей від малого до великого.

  • Неповторна атмосфера, увага і комфорт для кожного відвідувача центру.

Якщо ви хоч раз відвідайте наш ТРЦ «GULLIVER», то вже ніколи не зможете забути непередаване відчуття зосередження усміхнених облич, дзвінкого дитячого сміху та гарного настрою, яке завжди панує в нашому торговому центрі!