UA made

UA made - клондайк для сучасного українця. У магазині зібрані тисячі різних речей і аксесуарів, подарунків і корисних гаджетів виключно українського виробництва. На 144 квадратних метрах площі UA made розташовані колекції одягу від молодих українських дизайнерів, декорні милі штучки, різноманітні аксесуари для дому та повсякденного використання. Дизайн-менеджери бутика ретельно підбирають колекції товарів, щоб кожен виріб приносив позитив, яскраві емоції й гордість за свою країну, в якій живуть і творять безліч талановитих людей.

Shop Massimo Dutti (тимчасово зачинено) 1 поверх

Massimo Dutti - це універсальний одяг, призначений для сучасних чоловіків і жінок, які насолоджуються постійно мінливій міським життям.

Shop Bershka (тимчасово зачинено) 2 поверх

Магазин BERSHKA — це найкраще місце, куди можна прийти за модними луками, якщо ви молоді, енергійні та відкриті до всього нового та яскравого. Мережева торгова марка кожного сезону радує своїх прихильників оригінальними колекціями. Одяг Bershka — універсальний та підійде на кожен день. Тут також можна знайти свіжі й небанальні ідеї для образів на вечірку. Головне — не забудьте про аксесуари та взуття! В магазині торгової марки ви знайдете всі необхідні елементи, щоб скласти найкращі експресивні образи. Не пропустіть сезонні новинки!

Shop SPRINGFIELD 2 поверх

SPRINGFIELD – іспанський бренд одягу для молодих, енергійних людей, які цінують стиль, універсальність та якість.

Shop HOUSE 3 поверх

HOUSE - магазин сучасного, бюджетного одягу для молоді і підлітків

Більше