Kid's Republic

Kid's Republic - магазин іграшок для дітей від 0 до 12 років. Асортимент Kid's Republic пропонує унікальні товари для просунутих і дбайливих батьків, які бажають забезпечувати свого малюка найкращим. Високоякісні іграшки з гіпоалергенних матеріалів поєднують в собі яскравість, стиль і креатив, а також несуть в собі головну мету - розвага і навчання. Книги, конструктори, ляльки, машинки, м'які іграшки - серед широкого вибору продукції кожен батько зможе підібрати ідеальний варіант для свого улюбленого малюка. Приємним бонусом для покупців стане привітний послужливий персонал і приємні ціни.

Shop MINISO 0 поверх

MINISO – це мережа магазинів із широким асортиментом кращих товарів для сучасної молоді, натхненням для створення якої стала ідея японського дизайнера. Компанія, заснована в 2013 році китайським підприємцем Є Гофу, відкрила більше 3900 магазинів у більше, ніж 70 країнах та регіонах усього за сім років.

 

Shop Антошка 4 поверх

Більш ніж 20 років «Антошка» допомагає батькам ростити дітей здоровими, розумними та модними.

Лідер ринку, «Антошка» дбає про дітей, надаючи найкращі товари, послуги та емоції.

Це найбільш розгалужена мережа дитячих магазинів України, де можна знайти товари в категоріях: Іграшка, Fashion, Гігієна та Харчування, Меблі.

В «Антошка» є все, що потрібно дітям, і діти тут завжди щасливі!

Shop AKVAREL 4 поверх

Мережа спеціалізованих канцелярських магазинів. Роби життя яскравіше разом з нами!

Shop Original Marines 4 поверх

ORIGINAL MARINES - магазин яскравого і вишуканого дитячого одягу та взуття з істинним італійським шармом

Більше