Kid's Republic

Kid's Republic - магазин іграшок для дітей від 0 до 12 років. Асортимент Kid's Republic пропонує унікальні товари для просунутих і дбайливих батьків, які бажають забезпечувати свого малюка найкращим. Високоякісні іграшки з гіпоалергенних матеріалів поєднують в собі яскравість, стиль і креатив, а також несуть в собі головну мету - розвага і навчання. Книги, конструктори, ляльки, машинки, м'які іграшки - серед широкого вибору продукції кожен батько зможе підібрати ідеальний варіант для свого улюбленого малюка. Приємним бонусом для покупців стане привітний послужливий персонал і приємні ціни.

Shop Sanetta 4 поверх

Sanetta - німецький магазин високоякісної дитячої білизни, піжам та одягу для дому від народження до 16 років

Shop AKVAREL 4 поверх

Мережа спеціалізованих канцелярських магазинів. Роби життя яскравіше разом з нами!

Shop iDO 4 поверх

iDO — це велика європейська рітейл мережа високоякісного дитячого та підліткового одягу, взуття та аксесуарів. Магазин iDO пропонує лінійки комфортного та гіпоалергенного одягу та комплектів для малюків від 0 до 3 років, стильну та комфортну одежу для дошкільнят і трендові позиції для підлітків до 14 років. 

Дитячий одяг iDO — це широкий вибір взуття і одягу для повсякденного життя, а також вбрання для урочистих свят. В iDO одяг для дітей виготовляється ​​з надійних, якісних матеріалів, а дизайни не поступаються своїм високим стилем жодним дорослим модним колекціям. У магазин iDO в Києві можна щодня завітати у ТРЦ «Гулівер».

Більше