Kid's Republic

Kid's Republic - магазин іграшок для дітей від 0 до 12 років. Асортимент Kid's Republic пропонує унікальні товари для просунутих і дбайливих батьків, які бажають забезпечувати свого малюка найкращим. Високоякісні іграшки з гіпоалергенних матеріалів поєднують в собі яскравість, стиль і креатив, а також несуть в собі головну мету - розвага і навчання. Книги, конструктори, ляльки, машинки, м'які іграшки - серед широкого вибору продукції кожен батько зможе підібрати ідеальний варіант для свого улюбленого малюка. Приємним бонусом для покупців стане привітний послужливий персонал і приємні ціни.

Shop Hatley 4 поверх

Hatley - бренд дитячого одягу, який протягом багатьох років створює «одяг від природи»

Shop Choupette (Шупет) 4 поверх

Choupette (Шупет) – дизайнерський святковий та  повсякденний  одяг (від 0-10 років), шкільна форма (до 14 років), конверти та комплекти на виписку з пологового будинку, набори для хрещення, постільна білизна, меблі та аксесуари для дитячих кімнат.

Shop iDO 4 поверх

iDO — це велика європейська рітейл мережа високоякісного дитячого та підліткового одягу, взуття та аксесуарів. Магазин iDO пропонує лінійки комфортного та гіпоалергенного одягу та комплектів для малюків від 0 до 3 років, стильну та комфортну одежу для дошкільнят і трендові позиції для підлітків до 14 років. 

Дитячий одяг iDO — це широкий вибір взуття і одягу для повсякденного життя, а також вбрання для урочистих свят. В iDO одяг для дітей виготовляється ​​з надійних, якісних матеріалів, а дизайни не поступаються своїм високим стилем жодним дорослим модним колекціям. У магазин iDO в Києві можна щодня завітати у ТРЦ «Гулівер».

Shop MUM'S MANIA 4 поверх

MUM'S MANIA – одне рішення усіх питань сучасної мами і потреб дитини з моменту її народження. Оригінальні товари провідних світових брендів, які відповідають вимогам найтурботливіших батьків по всьому світу.

Більше