Gerry Weber

Кожна річ відомого у всьому світі бренду Gerry Weber - це високий рівень якості пошиття і використовуваних матеріалів. Вибираючи «Джеррі Вебер», можна бути впевненим, що одяг прослужить своєму власникові не один сезон і не втратить первинний зовнішній вигляд навіть при активному повсякденному носінні. При створенні кожної моделі дизайнери враховують найяскравіші і сміливі дамські побажання. Жіночий одяг Gerry Weber не просто красивий предмет гардероба - вона швидко завойовує серця і підкорює своєю оригінальністю навіть найвимогливіших покупців. Бренд акцентує увагу на стильних і в той же час елегантних речах з певним шармом. Досить відвідати магазин «Геррі Вебер» в Києві в ТЦ Gulliver, щоб з першого погляду оцінити якість та ексклюзивність цих виробів.

Shop Marc Cain 1 поверх

Мода MARC CAIN - ні на що не схожа і в той же час вірна собі.

Пізнавана і неповторна.

Shop THE LACE 2 поверх

THE LACE - це нішевий бренд жіночного та лаконічного одягу мідл сегмента. У колекціях бренду можна простежити єдину концепцію, а саме - розслаблені силуети, витончена довжина міді, цікаві принти, лаконічний крій. Всі речі просочені жіночністю і елегантністю, а ще вони відмінно поєднуються між собою. Дівчина від THE LACE - вільна від забобонів, чуттєва і креативна. Вона знає, що вона прекрасна і наділена особливим шармом. Для неї одяг - це продовження її внутрішнього світу. Її одяг створений для того, щоб підкреслити її природну красу.

Shop Annette Görtz 1 поверх

У бутіку Annette Gortz представлена ​​колекція елегантного, якісного німецького одягу для ділових жінок.

Shop Aeronautica Militare 1 поверх

Aeronautica Militare - італійський бренд преміум-якості створений для тих, хто обожнює адреналін, сміливо йде на зустріч пригодам і звик відчувати свободу в кожному своєму руху!

Більше