Gerry Weber

Кожна модель відомої марки відрізняється високою якістю пошиву і тканин. У кожній моделі бренду з точністю вгадуються найяскравіші дамські побажання. Тому одяг від GERRY WEBER не просто гарний, він впевнено стає улюбленою деталлю гардероба кожної жінки. Жіночні силуети і дизайни з особливим смаком роблять з одягу справжній Statement-Piece, який просто магнітом притягує на себе погляди. GERRY WEBER ставить акценти на стильну і елегантну моду для сучасних жінок з винятковим шармом.

Shop MOHITO 2 поверх

MOHITO пропонує одяг для впевнених в собі незалежних жінок.

Shop THE LACE 3 поверх

THE LACE - це нішевий бренд жіночного та лаконічного одягу мідл сегмента. У колекціях бренду можна простежити єдину концепцію, а саме - розслаблені силуети, витончена довжина міді, цікаві принти, лаконічний крій. Всі речі просочені жіночністю і елегантністю, а ще вони відмінно поєднуються між собою. Дівчина від THE LACE - вільна від забобонів, чуттєва і креативна. Вона знає, що вона прекрасна і наділена особливим шармом. Для неї одяг - це продовження її внутрішнього світу. Її одяг створений для того, щоб підкреслити її природну красу.

Shop Bugatti 3 поверх

Бугатті - це не тільки назва знаменитого бренду одягу, взуття та аксесуарів, а й синонім стилю і високого статусу в сучасному світі. Пропонуючи завжди тільки кращу продукцію, Bugatti підкорив серця мільйонів шанувальників на різних континентах. Всі колекції Бугатті витримані в істинному європейському дусі та впізнавані серед інших модних брендів завдяки незаперечній фірмовій якості і вишуканому елегантному стилю.

Більше