STRADIVARIUS

«Страдіваріус» — магазин стильного, яскравого жіночого одягу. Це гардероб для дівчат, які не бояться виділятися з натовпу, голосно заявляти про себе. Асортимент бутіка дозволяє підібрати одяг, що відповідає персональним смакам, якими б вони не були. Рухайтеся під звуки своєї власної музики! Саме тому магазини Stradivarius в Києві користуються такою популярністю. Іспанський виробник пропонує чудове співвідношення ціни, якості, трендів, індивідуальності. Відвідайте один з офіційних бутиків «Страдіваріус» в Києві, щоб познайомитися з новою колекцією бренду!

Shop Елізабет Прикраси 1 поверх

На полицях магазину Elizabeth Jewelry присутня як класика — це вироби та колекції поза часом, які актуальні завжди, а також капсульні VIP колекції відповідні до світових тенденцій з додаванням української автентичності.

Shop LOVE YOU 1 поверх

LOVE YOU: новий український бренд ювелірних подарунків

 
Shop BRAND ROOM 3 поверх

Концептуальний мультибрендовий магазин шоу-рум жіночого одягу та аксесуарів українських брендів. 

Shop Bershka 2 поверх

Магазин BERSHKA — це найкраще місце, куди можна прийти за модними луками, якщо ви молоді, енергійні та відкриті до всього нового та яскравого. Мережева торгова марка кожного сезону радує своїх прихильників оригінальними колекціями. Одяг Bershka — універсальний та підійде на кожен день. Тут також можна знайти свіжі й небанальні ідеї для образів на вечірку. Головне — не забудьте про аксесуари та взуття! В магазині торгової марки ви знайдете всі необхідні елементи, щоб скласти найкращі експресивні образи. Не пропустіть сезонні новинки!

Більше