TOUS

TOUS — відомий іспанський ювелірний бренд, заснований в 1920 році. Відмінною рисою бренду є інноваційний дизайн в поєднанні з традиціями та найвищою якістю прикрас. Фірмовим символом бренду є медведик TOUS, який символізує основну цінність бренду - НІЖНІСТЬ. Саме зі створенням цього чарівного ведмедика  в 1985 році сімейний бізнес перетворився на компанію, яка  почала завойовувати серця мільйонів шанувальників по всьому світу.

В Україні бренд TOUS представлений колекціями годинників та ювелірних виробів.

Завітайте до магазину TOUS в ТРЦ Gulliver і оберіть свою ексклюзивну прикрасу!

Shop Елізабет Прикраси 1 поверх

На полицях магазину Elizabeth Jewelry присутня як класика — це вироби та колекції поза часом, які актуальні завжди, а також капсульні VIP колекції відповідні до світових тенденцій з додаванням української автентичності.

Shop Bershka 2 поверх

Магазин BERSHKA — це найкраще місце, куди можна прийти за модними луками, якщо ви молоді, енергійні та відкриті до всього нового та яскравого. Мережева торгова марка кожного сезону радує своїх прихильників оригінальними колекціями. Одяг Bershka — універсальний та підійде на кожен день. Тут також можна знайти свіжі й небанальні ідеї для образів на вечірку. Головне — не забудьте про аксесуари та взуття! В магазині торгової марки ви знайдете всі необхідні елементи, щоб скласти найкращі експресивні образи. Не пропустіть сезонні новинки!

Shop LOVE YOU 1 поверх

LOVE YOU: новий український бренд ювелірних подарунків

 
Більше