Карта

Біжутерія та аксесуари

Shop BRAND ROOM 3 поверх Концептуальний мультибрендовий магазин шоу-рум жіночого одягу та аксесуарів українських брендів.  Shop LOVE YOU 1 поверх Ювелірний дім LOVE YOU – це Ваш ювелірний експерт у мистецтві подарунків.  Shop O bag Ukraine 2 поверх O bag Ukraine — офіційне представництво італійського бренду O bag в Україні. Shop TOUS 1 поверх TOUS — відомий іспанський ювелірний бренд, заснований в 1920 році. Відмінною рисою бренду є інноваційний дизайн в поєднанні з традиціями та найвищою якістю прикрас. Shop Елізабет Прикраси 1 поверх На полицях магазину Elizabeth Jewelry присутня як класика — це вироби та колекції поза часом, які актуальні завжди, а також капсульні VIP колекції відповідні до світових тенденцій з додаванням української автентичності. Shop Золотий Вік Fashion 1 поверх Ювелірний острів «Золотий Вік Fashion» з сучасним форматом презентації прикрас запрошує ознайомитись з широким fashion-асортиментом.

Якщо до ювелірних виробів найбільше застосованим є слово «класика», то до біжутерії в повній мірі підходить визначення «оригінальність». Сучасні жінки цінують вироби з біжутерії не менше дорогоцінних, адже незвичайні аксесуари дають розкритися красі у всій своїй неповторності. Біжутерні прикраси можна міняти кожен день, доповнювати, підкреслювати образ. Вони стали настільки затребувані в сучасному світі, що і представники сильної статі перестали цуратися доповнювати свій стиль біжутерією для чоловіків.

Вся палітра прикрас в самому серці столиці

У центрі Києва, недалеко від Хрещатика, розташувалися під одним дахом найвідоміші бренди і магазини біжутерії та аксесуарів. Це особливий світ, де цінується красива оригінальність, де реалізовані найсміливіші фантазії великих, талановитих дизайнерів, які не скуті рамками традиційних прикрас. Де головне не матеріал, а вільний дух і непередаване відчуття прекрасного, що відчувається в кожному виробі.

Магазини прикрас, розташовані в торгово - розважальному центрі «GULLIVER», дарують відвідувачам час зачарованих вражень від краси і дають можливість створити свій індивідуальний стиль, підкреслений оригінальною біжутерією. Кожен бутик вабить великою кількістю різноманітних і стильних прикрас і відвідувачів тут неодмінно чекає:

  • Величезний асортимент біжутерних виробів від модних і відомих світових і українських брендів. Жінки з завмиранням серця впізнають тут вироби Swarovski, Nomination, Pilgrim, Jablonex, Arts & Crafts, Accessorize, Diva, Кenneth Jay Lane, Robert Graziano, Asos, Avgvst Jewerly, Tohum, Cos, & OS, Lyla & Bo, Adornmond, Dylanlex і багато інших. Кожна марка пропонує каталоги унікальної біжутерії, яка не зможе залишити байдужим жіночі серця.

  • Всі види прикрас і комплектів, включаючи персні, сережки, кулони, браслети, пояси, ланцюжки, оригінальні аксесуари і т.д.

  • Різні матеріали, що дивують своїм різноманіттям: метали, пластмаси, муранське і богемське скло, черепашки, шкіра, срібло і золото, напівкоштовні камені, стрази.

  • Різноманітні вироби для жінок і чоловіків, молоді та зрілого віку, дитяча біжутерія та прикраси унісекс. Виглядати як захочеш, але стильно - ось головний принцип сучасної моди.

  • Незмінна якість пропонованої продукції. За кожним виробом стоїть величезна праця і талант творців. Брендові товари незмінно пропонуються з оригінальними сертифікатами.

Відвідування магазинів біжутерії - це не просте проведення часу, а подорож у світ прекрасного, що дозволяє відволіктися від повсякденних турбот і наповнити день красою і яскравими враженнями.

Максимум можливостей для шопінгу та відпочинку в ТРЦ «GULLIVER»

Зручне розташування в самому центрі Києва - не єдина перевага комплексу «GULLIVER». Саме за високі стандарти якісного обслуговування він так виділяється серед інших. Тут все зроблено для максимального комфорту і зручності відвідувачів:

  • Унікальне зібрання магазинів і павільйонів, що пропонують безпрецедентний вибір різних категорій товарів і послуг.

  • Незмінно високу якість всієї пропонованої продукції.

  • Максимум зручностей, починаючи від паркування та зон відпочинку, до системи безпеки і професіоналізму колективу.

  • Вичерпна інформація про ТРЦ, як на сайті компанії, так і всередині комплексу.

ТРЦ «GULLIVER» - це центр на кожен день для всіх!