FALKE

FALKE - всесвітньо відомий німецький бренд сімейного бізнесу, який понад 120 років випускає шкарпетно-панчішні вироби та текстиль преміального класу. Яскраві, різнокольорові чоловічі шкарпетки з високоякісного дихаючого матеріалу, жіночі колготи й панчохи з 3D-плетінням, в яких не жарко влітку та зручно взимку. 

Крім аксессуарів в магазины знайдеться модний спортивний одяг, трикотаж, luxury колекція шкарпеток та Burlington -  модний бренд, входить до складу FALKE Group з 2008 року і випускає яскраві шкарпетки і степи високої якості, неординарного забарвлення, зі знаковим візерунком ромбів Argyle.

Shop women’secret 2 поверх

women'secret — іспанський бренд нижньої білизни, одягу для дому, купальників і аксесуарів, створений жінками для жінок.

Shop Giulia 0 поверх

Український бренд Giulia славиться в першу чергу високоякісними панчохово-шкарпетними виробами. Також у фірмових бутиках представлений великий вибір жіночої білизни, купальників та одягу для дому. Виробник завоював популярність в соновному завдяки бездоганній якісті та доступній ціні. Для пошиву використовуються тільки зручні довговічні тканини, м'яке кружево, надійна фурнітура. У бутику Giulia в Києві ви пірнете в атмосферу комфорту: кожна річ має ідеальну посадку. Основа філософії марок - бажання створити унікальний стиль з урахуванням потреб та характеру українських жінок. Продукція магазинів Giulia демонструє витончений баланс, що особливо підходить для відтінків, фактур та акцентних елементів. 

Shop CALVIN KLEIN UNDERWEAR 1 поверх

CALVIN KLEIN UNDERWEAR - колекція нижньої білизни з культовим дизайном. 

Shop К-маркет 2 поверх

«К-Маркет» - роздрібна мережа спеціалізованих магазинів колгот

Більше