FALKE

FALKE - всесвітньо відомий німецький бренд сімейного бізнесу, який понад 120 років випускає шкарпетно-панчішні вироби та текстиль преміального класу. Яскраві, різнокольорові чоловічі шкарпетки з високоякісного дихаючого матеріалу, жіночі колготи й панчохи з 3D-плетінням, в яких не жарко влітку та зручно взимку. 

Крім аксессуарів в магазины знайдеться модний спортивний одяг, трикотаж, luxury колекція шкарпеток та Burlington -  модний бренд, входить до складу FALKE Group з 2008 року і випускає яскраві шкарпетки і степи високої якості, неординарного забарвлення, зі знаковим візерунком ромбів Argyle.

Shop OYSHO (тимчасово зачинено) 2 поверх

Oysho - іспанський виробник жіночої нижньої білизни, а також купальників, домашнього одягу, трикотажних речей і аксесуарів.

Shop Intimissimi 2 поверх

Intimissimi - італійський бренд, лідер на ринку нижньої білизни в Європі, був створений в 1996 році.

 

Shop Giulia 0 поверх

Український бренд Giulia славиться в першу чергу високоякісними панчохово-шкарпетними виробами. Також у фірмових бутиках представлений великий вибір жіночої білизни, купальників та одягу для дому. Виробник завоював популярність в соновному завдяки бездоганній якісті та доступній ціні. Для пошиву використовуються тільки зручні довговічні тканини, м'яке кружево, надійна фурнітура. У бутику Giulia в Києві ви пірнете в атмосферу комфорту: кожна річ має ідеальну посадку. Основа філософії марок - бажання створити унікальний стиль з урахуванням потреб та характеру українських жінок. Продукція магазинів Giulia демонструє витончений баланс, що особливо підходить для відтінків, фактур та акцентних елементів. 

Shop Chantal store 2 поверх

Chantal store — місце, де стирається межа між реальністю та фантазією. Багатий та вишуканий асортимент бутика здійснює мрії про розкіш та елегантність, ніжність та спокусу, чуттєвість та темпераментність.

 

Більше