FALKE

FALKE - всесвітньо відомий німецький бренд сімейного бізнесу, який понад 120 років випускає шкарпетно-панчішні вироби та текстиль преміального класу. Яскраві, різнокольорові чоловічі шкарпетки з високоякісного дихаючого матеріалу, жіночі колготи й панчохи з 3D-плетінням, в яких не жарко влітку та зручно взимку. 

Крім аксессуарів в магазины знайдеться модний спортивний одяг, трикотаж, luxury колекція шкарпеток та Burlington -  модний бренд, входить до складу FALKE Group з 2008 року і випускає яскраві шкарпетки і степи високої якості, неординарного забарвлення, зі знаковим візерунком ромбів Argyle.

Shop Кигурумка 3 поверх З кігурумі все інакше! Веселі вечірки, різноманітні ігри з дітьми, які будуть в захваті від мами, переодягнувшись у вбрання улюбленого мультяшного персонажа, або сміливі виходи в найближчий магазин! ​ Shop Yamamay 2 поверх Yamamay - італійський бренд нижньої білизни, купальників та домашнього одягу. Колекції Yamamay підкорюють жінок з усього світу завдяки вишуканим і трендовим моделям. Магазин Yamamay - невичерпне джерело задоволення та натхнення: знакова італійська якість, розкішні матеріали, ультрамодні фасони, бездоганна посадка і приємна цінова політика! Shop Hanro 1 поверх HANRO – магазин найвідомішої у світі елітної нижньої білизни, розкішного лаунж одягу для жінок і чоловіків. Shop FALKE 1 поверх FALKE – монобрендовий магазин німецьких шкарпеток на панчох вишуканого дизайну для жінок, чоловіків, спорт, menswear, а також бренд Burlington.
Більше