FALKE

FALKE - всесвітньо відомий німецький бренд сімейного бізнесу, який понад 120 років випускає шкарпетно-панчішні вироби та текстиль преміального класу. Яскраві, різнокольорові чоловічі шкарпетки з високоякісного дихаючого матеріалу, жіночі колготи й панчохи з 3D-плетінням, в яких не жарко влітку та зручно взимку. 

Крім аксессуарів в магазины знайдеться модний спортивний одяг, трикотаж, luxury колекція шкарпеток та Burlington -  модний бренд, входить до складу FALKE Group з 2008 року і випускає яскраві шкарпетки і степи високої якості, неординарного забарвлення, зі знаковим візерунком ромбів Argyle.

Shop FALKE 1 поверх FALKE – монобрендовий магазин німецьких шкарпеток на панчох вишуканого дизайну для жінок, чоловіків, спорт, menswear, а також бренд Burlington. Shop Chantal store 2 поверх Chantal store — місце, де стирається межа між реальністю та фантазією. Багатий та вишуканий асортимент бутика здійснює мрії про розкіш та елегантність, ніжність та спокусу, чуттєвість та темпераментність.  Shop Marc & Andre 3 поверх Marc & André - французький бренд жіночої білизни, купальників і домашнього одягу. Колекції Marc & André ідеально підкреслюють красу і неповторність жіночого тіла. Адже гардероб жінки немислимий без красивої нижньої білизни, стильних купальників і якісного комфортного домашнього одягу. Протягом багатьох років Marc & André прикрашає життя жінок у всьому світі, пропонуючи клієнтам якісну, стильну, вишукану і комфортну продукцію. Shop К-маркет 2 поверх «К-Маркет» - роздрібна мережа спеціалізованих магазинів колгот
Більше