Vip store 2 поверх

Vip store – магазин с яркими, интересными и полезными аксессуарами для вашего смартфона. Ассортимент магазина включает в себя стильные чехлы из пластика, кожи, полиуретана, карбона различных видов и форм. Здесь представлен широкий выбор защитных аксессуаров для широкого круга моделей смартфонов. Также в Vip store можно присмотреть наушники, портативные колонки, USB-переходники, зарядные устройства, защитные пленки и стекла и другие аксессуары, которые необходимы современному пользователю смартфоном.

Shop ДЕКА 1 поверх

Дека - магазин годинників №1 в Україні. Підкреслити свій статус, індивідуальність та вишуканий смак, створити свій унікальний стиль – вже понад 25 років компанія ДЕКА допомагає своїм клієнтам виразити себе через придбання брендових годинників.

Shop Гло Студіо 1 поверх

glo™ studio – магазин принципово нового та технологічного підходу до нагрівання тютюну. Дизайн нового магазину glo™ studio —  це втілення принципів glo™: стиль, технології та комфорт. В магазині  представлено пристрої для нагрівання тютюну glo™, широкий вибір спеціальних стіків для нагрівання та найкращий сервіс, щоб допомогти відвідувачам ознайомитися з новою технологією.

Shop Uterque 1 поверх

Uterque - бренд модного одягу з Іспанії. Магазин Uterque зацікавить тих, хто впевнений, що аксесуари - це найголовніший акцент в образі, на якому не варто економити.

Shop Attribute 2 поверх

Attribute - мережа бутиків ексклюзивних аксесуарів та подарунків

Більше