PUMA

Бренд Puma — це не лише про спорт. Це також про якість, стиль, інноваційність. Німецька компанія заробила свою репутацію завдяки безкомпромісному ставленню до якості та безумовній актуальності продукції, яка не лише йде в ногу із часом, але часто й задає тренди.

Амбасадори бренду — тому прямий доказ. Серед користувачів — імениті спортсмени, популярні діячі культури, інфлюенсери. Взуття, аксесуари та спортивні костюми PUMA встигли стати улюбленцями таких знаменитостей, як Усейн Болт, Кара Делевинь, Лексі Томпсон, Ріанна, Марта Вієйра да Сілва, Селена Гомес, Серхіо Агуеро та багатьох інших.

Спортивний одяг PUMA — найкраще рішення для великих звершень у спорті та повсякденному житті. З 1948 року, коли була створена компанія, у світі змінилися стандарти та уподобання користувачів. Проте одне залишилось незмінним — місія бренду завжди бути швидше (Forever Faster), вище, сильніше. Завітайте в магазин «Пума» в Києві в ТРЦ Gulliver, і ви переконаєтеся в цьому!

Shop Under Armour 3 поверх

Бренд Under Armour заснований в 1996 році американським футболістом Кевіном Планком. І хоча сьогодні він заслужено є одним з найбільш технологічних в світі, свій шлях до успіху компанія почала з невеликого приватного капіталу Кевіна і гаражного формату пошиття виробів. Андер Армор офіційно надає екіпіровку американським спортивним командам і є фаворитом у професійних атлетів різних категорій спорту. В асортименті марки взуття, білизна, аксесуари та одяг для ефективних тренувань.

Shop Sandro 1 поверх

Sandro - це відомий французький бренд, який є одним з кращих представників сегменту affordable luxury в Європі.

Shop Zadig & Voltaire 1 поверх

Zadig & Voltaire - це французький бренд жіночого, чоловічого та дитячого одягу, а також аксесуарів.

Shop PUMA 3 поверх

PUMA розробляє інноваційні продукти для кращих результатів, для найшвидших спортсменів в історії.

Більше