CROCS

Crocs — бутік стильною, незмінно комфортного взуття для всієї родини. Компанія створює продукцію спеціально для людей, які постійно перебувають на ногах. Прихильники бренду цінують модельний ряд виробника за зручність, безпеку, практичність, вільний стиль. Салони Crocs в Києві пропонують взуття практично для будь-якої погоди-марка випускає не тільки знамениті сабо! Інноваційні матеріали, життєрадісний дизайн, колекції яскравих джибітсів роблять товари бренду особливими. У столиці ви знайдете офіційний магазин "Крокс", де представлені останні новинки виробника.

Shop Bershka (тимчасово зачинено) 2 поверх

Магазин BERSHKA — це найкраще місце, куди можна прийти за модними луками, якщо ви молоді, енергійні та відкриті до всього нового та яскравого. Мережева торгова марка кожного сезону радує своїх прихильників оригінальними колекціями. Одяг Bershka — універсальний та підійде на кожен день. Тут також можна знайти свіжі й небанальні ідеї для образів на вечірку. Головне — не забудьте про аксесуари та взуття! В магазині торгової марки ви знайдете всі необхідні елементи, щоб скласти найкращі експресивні образи. Не пропустіть сезонні новинки!

Shop Maje 1 поверх

Maje - французький бренд одягу преміум-класу, створений для людей з уявою і підвищеними вимогами до стилю.

Shop STRADIVARIUS (тимчасово зачинено) 2 поверх

STRADIVARIUS - іспанський бренд молодіжного одягу

Shop Under Armour 3 поверх

Бренд Under Armour заснований в 1996 році американським футболістом Кевіном Планком. І хоча сьогодні він заслужено є одним з найбільш технологічних в світі, свій шлях до успіху компанія почала з невеликого приватного капіталу Кевіна і гаражного формату пошиття виробів. Андер Армор офіційно надає екіпіровку американським спортивним командам і є фаворитом у професійних атлетів різних категорій спорту. В асортименті марки взуття, білизна, аксесуари та одяг для ефективних тренувань.

Більше