Manila Grace

Manila Grace – магазин одягу та аксесуарів для дітей та підлітків. Преміальність, високі вимоги до якості, елегантність і висока технологічність складають основу продукції представленої в нашому магазині. У нас зібрані найкращі італійські бренди: Manila Grace, Jeckerson, Franklin & Marshal, GAIA, Lotto, Volvola, Y-Clu, To be too, FUN&FUN, FUN&FUN Chic, FUN&FUN Couture, Marc Ellis New York, Elite, Jeycat, New Life, Odi et Amo, Byblos, Attic 21, Seville, Jamiks. Турбота про клієнтів та високоякісний сервіс завжди будуть для нас на першому місці. Наша компанія має 25 річний досвід реалізації дитячого та молодіжного асортименту товарів на ринку України. Наші клієнти – це успішні, відомі та активні батьки та звичайно молоді дівчата та хлопці котрі слідкують за модними тенденціями і для яких власний образ має суттєве значення. Наша комунікація з клієнтами не закінчується лише інформативним діалогом, оскільки нам важливо розуміти який настрій та плани на майбутнє у наших покупців, для цього проводяться Fashion зустрічі та презентації .

Shop Choupette (Шупет) 4 поверх

Choupette (Шупет) – дизайнерський святковий та  повсякденний  одяг (від 0-10 років), шкільна форма (до 14 років), конверти та комплекти на виписку з пологового будинку, набори для хрещення, постільна білизна, меблі та аксесуари для дитячих кімнат.

Shop iDO 4 поверх

iDO — це велика європейська рітейл мережа високоякісного дитячого та підліткового одягу, взуття та аксесуарів. Магазин iDO пропонує лінійки комфортного та гіпоалергенного одягу та комплектів для малюків від 0 до 3 років, стильну та комфортну одежу для дошкільнят і трендові позиції для підлітків до 14 років. 

Дитячий одяг iDO — це широкий вибір взуття і одягу для повсякденного життя, а також вбрання для урочистих свят. В iDO одяг для дітей виготовляється ​​з надійних, якісних матеріалів, а дизайни не поступаються своїм високим стилем жодним дорослим модним колекціям. У магазин iDO в Києві можна щодня завітати у ТРЦ «Гулівер».

Shop Falke Kids 4 поверх

FALKE KIDS - німецький монобрендовий магазин дитячих шкарпеток та панчох вишуканого дизайну.

Shop Original Marines 4 поверх

ORIGINAL MARINES - магазин яскравого і вишуканого дитячого одягу та взуття з істинним італійським шармом

Більше