Оскар кіно

Кінотеатр «Оскар» - це рай для перфекціоністів й людей, що віддають перевагу комфортному перегляду новітніх фільмів та блокбастерів. Це 6 просторих залів для 1086 глядачів з рухомими синхронно із зображенням на екрані кріслами і звуковою системою Dolby Amos для створення надреалістичного звучання, великий зал для очікування сеансу та найяскравіші враження від перегляду фільму! Кінотеатр «Оскар» пропонує глядачам дивитися черговий кіношедевр, відчуваючи себе частиною того, що відбувається. Також просторі зали cinema theater Oskar дозволяють проводити урочисті церемонії будь-якої тематики в розкішній обстановці зі зручністю для кожного учасника.

Остання дуель

c 2021-10-21 (США)

Метт Деймон, Адам Драйвер, Джоді Комер

Стрічка розповідає про події, що відбуваються на тлі Столітньої війни, та розкриває безмежну могутність чоловіків, крихкість правосуддя та відважність однієї жінки, яка готова стати проти всіх, щоб правда перемогла.

Фільм, заснований на реальних подіях, проливає світло на давні припущення про останню санкціоновану дуель Франції: між Жаном де Карружем та Жаком Ле Ґрі, колишніми друзями, які стали ворогами. Карруж – поважний лицар, знаний своєю відвагою та майстерністю на полі бою. Ле Ґрі – нормандський сквайр, чий інтелект та красномовство зробив його одним із найповажніших членів двору. Та одного разу Марґеріт, дружина Жана де Карружа, звинувачує Ле Ґрі у зґвалтуванні. Останній заперечує звинувачення, та жінка відмовляється мовчати й виступає проти свого кривдника. Цей акт сміливості та непокори ставить її життя під загрозу. Випробування поєдинком, смертельна дуель, віддає долю всіх трьох у руки Бога.