Cropp Town

Cropp Town - популярний польський бренд, який слідує тенденціям молодіжного стилю. Це сміливі і розкуті образи, що відображають індивідуальність людини, почуття безмежної свободи. У магазинах Cropp Town вас чекає сучасна вулична мода, що кидає виклик сірості і банальності. У фірмових бутиках представлений не тільки сезонний одяг, але і головні убори, повсякденні аксесуари, що дозволяють зібрати цілісний образ. Особливою популярністю бренд користується завдяки демократичним цінам, регулярним розпродажам.

Вибираючи Кропп Таун, ви стаєте частиною нового молодіжного руху!

Shop Converse 3 поверх

Монобрендовий магазин всесвітньо відомого американського бренду Converse представлено на території України. 

 

Shop Jack Wolfskin 3 поверх

У магазині представлений широкий асортимент фірмового одягу, взуття та аксесуарів Jack Wolfskin, призначених як для туризму, трекінгу, лижного спорту, так і для повсякденного міського життя для всієї родини.

Shop Calvin Klein 1 поверх

Прогресивність і естетика мінімалізму - відмінні риси бренду Calvin Klein, який вже чотири десятиліття є одним з найбільш відомих та шанованих у світовій fashion-індустрії. 

Shop Bugatti 3 поверх

Bugatti — це культовий бренд одягу преміум якості, що давно став синонімом стилю і статусу в сучасному суспільстві. Бренд овіяний ореолом прогресивності та престижу ще з моменту виходу в продаж першого пальто. А вже сьогодні асортиментна лінійка помітно розширилась і включає елегантні моделі брюк, м’які пуловери, комфортні джинси, яскраві аксесуари та взуття.

Більше