Cropp Town

Cropp Town - популярний польський бренд, який слідує тенденціям молодіжного стилю. Це сміливі і розкуті образи, що відображають індивідуальність людини, почуття безмежної свободи. У магазинах Cropp Town вас чекає сучасна вулична мода, що кидає виклик сірості і банальності. У фірмових бутиках представлений не тільки сезонний одяг, але і головні убори, повсякденні аксесуари, що дозволяють зібрати цілісний образ. Особливою популярністю бренд користується завдяки демократичним цінам, регулярним розпродажам.

Вибираючи Кропп Таун, ви стаєте частиною нового молодіжного руху!

Shop Bershka 2 поверх

Магазин BERSHKA — це найкраще місце, куди можна прийти за модними луками, якщо ви молоді, енергійні та відкриті до всього нового та яскравого. Мережева торгова марка кожного сезону радує своїх прихильників оригінальними колекціями. Одяг Bershka — універсальний та підійде на кожен день. Тут також можна знайти свіжі й небанальні ідеї для образів на вечірку. Головне — не забудьте про аксесуари та взуття! В магазині торгової марки ви знайдете всі необхідні елементи, щоб скласти найкращі експресивні образи. Не пропустіть сезонні новинки!

Shop Massimo Dutti 1 поверх

Massimo Dutti - це універсальний одяг, призначений для сучасних чоловіків і жінок, які насолоджуються постійно мінливій міським життям.

Shop RESERVED 3 поверх

Reserved - магазин стильного бюджетного якісного одягу

Shop Sandro 1 поверх

Sandro - це відомий французький бренд, який є одним з кращих представників сегменту affordable luxury в Європі.

Більше