Cropp Town

Cropp Town - популярний польський бренд, який слідує тенденціям молодіжного стилю. Це сміливі і розкуті образи, що відображають індивідуальність людини, почуття безмежної свободи. У магазинах Cropp Town вас чекає сучасна вулична мода, що кидає виклик сірості і банальності. У фірмових бутиках представлений не тільки сезонний одяг, але і головні убори, повсякденні аксесуари, що дозволяють зібрати цілісний образ. Особливою популярністю бренд користується завдяки демократичним цінам, регулярним розпродажам.

Вибираючи Кропп Таун, ви стаєте частиною нового молодіжного руху!

Shop Arber 3 поверх

Arber — відомий бренд чоловічого одягу, що успішно поєднує традиції кравецького мистецтва з тенденціями світової ділової моди.

Shop Zadig & Voltaire 1 поверх

Zadig & Voltaire - це французький бренд жіночого, чоловічого та дитячого одягу, а також аксесуарів.

Shop Bershka 2 поверх

Магазин BERSHKA — це найкраще місце, куди можна прийти за модними луками, якщо ви молоді, енергійні та відкриті до всього нового та яскравого. Мережева торгова марка кожного сезону радує своїх прихильників оригінальними колекціями. Одяг Bershka — універсальний та підійде на кожен день. Тут також можна знайти свіжі й небанальні ідеї для образів на вечірку. Головне — не забудьте про аксесуари та взуття! В магазині торгової марки ви знайдете всі необхідні елементи, щоб скласти найкращі експресивні образи. Не пропустіть сезонні новинки!

Shop Aeronautica Militare 1 поверх

Aeronautica Militare - італійський бренд преміум-якості створений для тих, хто обожнює адреналін, сміливо йде на зустріч пригодам і звик відчувати свободу в кожному своєму руху!

Більше